روش کار با نسخه جدید فیلتر شکن VPN 111


روش کار با نسخه جدید فیلتر شکن VPN 111

نصب VPN 111 برای اینترنت همراه اول

افرادی که به دنبال فیلتر شکن مناسب هستید. که دارای رابط کاربری بی‌ نظیر و قدرت بالا باشد. فیلتر شکن VPN 111 را می‌ توانید بهترین انتخاب خود در نظر بگیرید.
چرا که این برنامه با طراحی عالی و حرفه‌ ای و همچنین دارا بودن خدمات بسیار باکیفیت باعث می‌ شود. که بتوانید در سریع ‌ترین زمان ممکن به انواع خدمات فیلتر شده دسترسی پیدا کنید.

مهم ترین ویژگی های برنامه VPN 111

۱_ سرور های متعدد

این برنامه دارای سرور های متعدد و با کیفیت است. اما همان طور که در فیلم مشاهده خواهید کرد. نکته ‌ای که در مورد این فیلتر شکن وجود دارد این است که تنها یک سرور از این سرور های برنامه به صورت رایگان در دسترس است. و برای دسترسی به سایر سرور ها شما نیاز دارید. که اکانت پرمیوم را خریداری کنید. تا از این سرور های اختصاصی برخوردار شوید.

۲_ رابط کاربری بی نظیر

این برنامه برای جلب نظر کاربران و ارائه خدمات بهتر یک رابط کاربری بی‌ نظیر را برای کاربرانش در نظر گرفته است. به گونه‌ ای که شما‌ خواهید توانست که به کمک این رابط کاربری حرفه‌ ای بهترین تجربه را کسب کنید.
برای مثال جهت زیباتر شدن برنامه این فیلتر شکن مود روز و شب را برای شما قرار داده است. که می‌ توانید به صورت دلخواه آن را تنظیم کنید.

۳_ قابلیت تغییر زبان برنامه VPN 111

ضمن اینکه برای راحتی کار شما این برنامه قابلیت تنظیم زبان را قرار داده است. و شما می‌ توانید با توجه به نیازی که دارید زبان فیلتر شکن را به زبان رسمی کشور خود تغییر دهید. تا راحت‌ تر از خدمات این برنامه بتوانید برخوردار شوید.

۴_ مرور ناشناس با تغییر ip

شما می ‌توانید هنگام استفاده از این برنامه بدون اینکه فعالیت‌ های آنلاینتان قابل ردیابی و شناسایی باشد. در اینترنت گشت و گذار کنید. چرا که آی پی جعلی سرور، جایگزین آی پی اصلی شما می شود.

۵_ قابلیت تست سرعت

این برنامه هنگامی که اتصال شما برقرار شد سرعت شما را نشان خواهد داد. که این ویژگی به بهتر شدن تجربه مرور شما کمک خواهد کرد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *