دانلود VPN4Games برای بازی های انلاین اندروید


دانلود VPN4Games برای بازی های انلاین اندروید

دانلود وی پی ان فور گیمز با لینک مستقیم

دانلود VPN4Games برای بازی های انلاین اندروید! سلام رفقا ، حالتون چطوره؟ کیا رو موبایل بازی آنلاین مثل پابجی و کالاف موبایل دارن؟ بیاید که یه وی پی ان خفن مخصوص خودتون براتون آوردیم!

وقتی بعضی بازی های انلاین تو کشور فیلترن، طرفدار های اون بازی ها به ناچار باید برن سراغ وی پی ان ها تا بتونن بازی کنن. حالا ما پیشنهادمون اینه که به جای اینکه سراغ وی پی ان های عادی برید، برید سراغ وی پی ان های مخصوص بازی های انلاین یا به اصطلاح همون وی پی ان های گیمینگ! این وی پی ان ها برای خارجی ها فایدشون اینه که کمک کنن تا پلیرهای خارجی پینگ کمتری رو تجربه کنن و به اصطلاح لگ کمتری تو بازی داشته باشن ولی در کشور ما عملا به پلیرها کمک میکنن تا بازی ها باز و اجرا شن!

این وی پی انی که امروز براتون اوردیم بیشتر از 100 هزار دانلود از گوگل گرفته که عدد خوبیه ولی متاسفانه از کاربرها نمره 3.2 رو دریافت کرده که نمره بالایی براش محسوب نمیشه! البته ما وی پی ان های گیمینگ دیگه ای که هرکدوم بالای یک میلیون دانلود فعال تو اینترنت داشتن هم معرفی کردیم در این سایت و شما فقط کافیه تا اسمشون رو داخل سایت سرچ کنید و یا یه گشتی تو سایتمون بزنید تا پیداشون کنید! وی پی ان هایی مثل Pro Gamer VPN – Gaming VPN و …

این وی پی ان براتون از بیشتر از 20 منطقه مختلف سرور آماده کرده تا شما اونا رو امتحان کنید و هرکدوم که وصل شد و پینگ و لگ کمتری داشت رو انتخاب کنید و از تجربه بازی آنلاینتون لذت ببرید! در نسخه های جدید تر این برنامه برای اینکه کاربرها بتونن به صورت رایگان از این وی پی ان استفاده کنن، بهش تبلیغات اضافه شد که این نشون میده که این فیلترشکن مخصوص بازی، به نوعی رایگان هم هست!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *