دانلود VPN72 برای اندروید


دانلود VPN72 برای اندروید

دانلود فیلترشکن 72 با لینک مستقیم

دانلود VPN72 برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با یه وی پی ان جدید برای اندروید که با هم بررسیش کنیم.

همونطور که هممون میدونیم، این روز ها برای استفاده کردن از ابتدایی ترین امکانات اینترنت به دلایل مختلف نیاز به وی پی ان ها داریم! خیلی از برنامه ها فیلترن و حتی اگر کاری به برنامه ها هم نداشته باشیم، باز هم با وبسایت های مسدود شده طرفیم! این فیلترینگ به حدی شدید و گسترده شده، که نه تنها دلیل این حجم از فیلترینگ رو متوجه نمیشیم، بلکه برای انجام فعالیت های روزانمون هم نیاز به وی پی ان ها داریم تا بتونیم به دنیای اینترنت آزاد دسترسی داشته باشیم.

بررسی این وی پی ان رو اگر به صورت ظاهری و بدون نصب برنامه اگر بخوایم انجام بدیم، میبینیم که نصبش خیلی هم گزینه جالبی نیست و ترجیحا میتونیم بی خیالش شیم! علت اول تعداد دانلود پایین این وی پی انه! این وی پی ان از گوگل پلی کلا حدود هزارتا دانلود داشته که اصلا عدد خوبی نیست! دومین نکته منفی طراحی ظاهری ضعیف این برنامست که حس یه وی پی ان غیر حرفه ای رو بهتون منتقل میکنه! و مهم ترین نکته اینه که آخرین آپدیت این وی پی ان به سال 2021 یعنی دوسال پیش برمیگرده و این خودش دوتا معنا داره : 1- اینکه احتمالا خود سازنده بیخیال این وی پی ان شده و دیگه براش آپدیت نداده  و  2- با توجه به از کار افتادن وی پی ان های رایگان در کشور، احتمالا این وی پی ان هم تا الان هفت کفن پوسونده و دیگه اثر خاصی نداره!

اونجور که در بنر های این برنامه اومده، ما از این وی پی ان انتظار یه وی پی ان گیمینگ رو داریم. ولی در کل پیشنهاد بر اینه که اصلا نیاز به نصب و امتحان نیست و از خیر این وی پی ان بگذرید و حتما در انتخاب وی پی ان دقت بیشتری به خرج بدید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *