دانلود فیلتر شکن اندروید VPN9 برای گوشی


دانلود فیلتر شکن اندروید VPN9 برای گوشی

لینک دانلود برنامه VPN9 برای کامپیوتر رایگان

یک فیلتر شکن قدرتمند و مطمئن مانند برنامه VPN9 می‌ تواند به شما در دسترسی به خدمات مورد نیازتان که به دلیل فیلترینگ موجود در اینترنت دیگر به آن ها دسترسی ندارید، کمک کند. در‌ واقع این برنامه به شما با قدرت عالی که دارد برای دسترسی به خدمات فیلتر شده کمک می کند. پس با خیال راحت این برنامه را برای خود نصب کنید و از امکانات موجود در آن استفاده کنید.

امکان استفاده از خدمات فیلتر شده

همانطور که پیشتر به آن اشاره شد، این برنامه از قدرت بالایی برخوردار می باشد. به گونه ای که انواع محدودیت ها را می توانید به کمک این برنامه از بین ببرید. برای مثال می‌ توانید فیلترینگ اعمال شده بر سایت های ارائه دهنده فیلم را دور بزنید. و به تماشای آنلاین فیلم و سریال بپردازید. همچنین می توانید فیلترینگ بازی ها را از بین ببرید و آن ها را به راحتی اجرا کنید.

Screenshot image

استفاده رایگان از سرور های فیلتر شکن VPN9

برای برخورداری از این برنامه و خدمات بینظیرش، شما نیاز به پرداخت هزینه و خرید اشتراک ندارید. بلکه می‌ توانید به صورت کاملاً رایگان از تمامی امکاناتش استفاده کنید. البته گفتنی است کیفیت خدمات رایگان این برنامه به اندازه فیلتر شکن های معروف و اکانت پولی آن ها نمی باشد. اما با این حال از کیفیت قابل قبولی برخوردار است. به صورتی که شما می‌ توانید بسیاری از محدودیت ها را با این برنامه دور بزنید.

Screenshot image

ایمنی بسیار بالا برنامه VPN9

یکی دیگر از قابلیت‌ های خوبی که این برنامه از آن برخوردار می باشد و باعث می‌ شود که شما بتوانید با خیال راحت از این وی پی ان برای دور زدن محدودیت ها استفاده کنید. ایمنی بسیار بالای آن و اقدامات امنیتی مانند رمزگذاری اتصالات کاربران می باشد. این موضوع باعث می‌ شود شما بتوانید بدون ردیابی شدن یا به خطر افتادن اطلاعاتتان از این برنامه برای انجام کارهای روزمره خود استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *