دانلود فیلتر شکن VPN99 نسخه مود شده


دانلود فیلتر شکن VPN99 نسخه مود شده

برنامه پرسرعت وی پی ان 99 برای اندروید + رایگان

یکی از بهترین سرویس های ارائه دهنده خدمات وی پی ان، فیلتر شکن VPN99 می باشد. و از محبوبیت بسیاری در نظر کاربران برخوردار می باشد. به گونه ای که امروزه تعداد زیادی از کاربران از این فیلتر شکن به عنوان برنامه دستگاه خود استفاده می کنند.
به طوری که این وی پی ان حدود چند هزار کاربر فعال را در سراسر نقاط جهان دارد. همچنین گفتنی است که تمامی خدمات این برنامه در سطح بالایی قرار دارند و قابلیت رقابت با سایر فیلتر شکن های موجود در بازار را دارا می باشد.

حفظ حریم خصوصی

این برنامه احترام زیادی برای حریم خصوصی ما کاربران قائل می باشد. به همین دلیل اقدامات گوناگونی برای افزایش امنیت حریم خصوصی ما در نظر گرفته است. برای مثال هنگام استفاده از این فیلتر شکن ما نیازی به ثبت نام و ثبت اطلاعات خصوصی خود نداریم. همچنین این فیلتر شکن سوابق مرور ما و همچنین اطلاعات خصوصی ما را ذخیره نمی کند و در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی دهد. علاوه بر این موارد این برنامه نظارتی بر فعالیت های آنلاین ما انجام نمی دهد.

Screenshot imageScreenshot image

مرور ناشناس با فیلتر شکن VPN99

این برنامه با معرفی آی پی سروری که به آن متصل شده ایم به عنوان آی‌ پی حقیقی ما، موقعیت جغرافیایی ما را به صورت مجهول در می آورد. در نتیجه هیچ کدام یک از فعالیت های آنلاین ما قابل ردیابی نخواهد بود. بدین ترتیب از طریق این عمل کرد برای ما بستری فراهم می شود که می توانیم به کمک آن ها مروری مطمئن و‌ ناشناس را تجربه کنیم.

تماشای آنلاین فیلم و سریال

از دیگر ویژگی‌ های کاربردی فیلتر شکن 99 می‌ توان به این موارد اشاره کرد که ما می توانیم به کمک آن به تماشای آنلاین فیلم و سریال از سایت های بین المللی با بالاترین کیفیت و بدون سانسور بپردازیم. و از بروز ترین فیلم ها و سریال های روز دنیا برخوردار شویم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *