دانلود برنامه Vpn Alert برای ویندوز


دانلود برنامه Vpn Alert برای ویندوز

فیلتر شکن قوی و سریع وی پی ان آلرت

برنامه Vpn Alert فیلتر شکنی با کیفیت بی نظیر و پرسرعت می باشد. که از محبوبیت بالایی در بین کاربران برخوردار است. به گونه‌ای که امروزه چندین هزار کاربر از این برنامه به عنوان فیلتر شکن دستگاه خود استفاده می کنند. و به کمک آن تمام محدودیت ها و همچنین فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت را دور میزنند. به این طریق به محتوای مورد نظرشان دسترسی پیدا می کنند.

این برنامه به شما کمک می کند تا بتوانید از تمام ظرفیت های اینترنت استفاده کنید. و از مروری پرسرعت و ایمن لذت ببرید. همچنین گفتنی است این برنامه یکی از بهترین فیلتر شکن هایی است. که از آن می توانید به منظور استفاده کردن از شبکه های اجتماعی فیلتر شده بهره ببرید. چرا که این برنامه از سرعت بالایی برخوردار است. و در سریع ترین زمان ممکن فیلترینگ این برنامه ها را بی اثر می کند.

تضمین امنیت دستگاه با برنامه Vpn Alert

یکی از خدماتی که این برنامه به منظور افزایش رضایت کاربران خود انجام می‌ دهد. اقداماتی جالب و بینظیر در راستای افزایش امنیت سایبری و دستگاه کاربران می باشد. یکی از اقداماتی که این برنامه در راستای افزایش امنیت دستگاه شما انجام می‌ دهد، محافظت کردن از دستگاه شما است. به این صورت که این برنامه ، اگر شما بخواهید که از یک سایت فیشینگ استفاده کنید به شما هشدار می دهد. و از این طریق از کار شما جلوگیری به عمل می آورد. همچنین برنامه این امکان را به شما نمی دهد که از سایت ها و برنامه های مخرب استفاده کنید. چرا که از این طریق به گوشی و دستگاه خودتان آسیب خواهید زد.

Screenshot image

سرعت بالای فیلتر شکن Vpn Alert

همانطور که پیشتر به این موضوع اشاره شد، یکی از نقاط قوت این برنامه سرعت بالایی است، که برای کاربران فراهم می کند. در واقع دلیل اصلی این سرعت بالا سرور های بی نظیری است که این برنامه در سراسر نقاط جهان دارا می باشد. این سرورها با ایجاد سرعت اتصال بالا و افزایش پهنای باند به کاربران تجربه بی نظیر از یک مرور پرسرعت و بدون نقص را هدیه می کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *