دانلود فیلتر شکن Vpn Booster نسخه اصلی


دانلود فیلتر شکن Vpn Booster نسخه اصلی

دانلود برنامه رایگان وی پی ان بوستر برای ویندوز

یکی از برنامه هایی که شما می توانید از آن برای دور زدن محدودیت های اعمال شده بر اینترنت استفاده کنید. فیلتر شکن بی نظیر و پرسرعت Vpn Booster می باشد. این وی پی ان یکی از فیلتر شکن های محبوب موجود در بازار می باشد. که امروزه بیش از چند هزار کاربر آن را دانلود و نصب کرده اند. و از آن برای حل مشکلات اینترنتی خود استفاده میکنند. شما با استفاده از این برنامه می توانید به تمامی محتواهای سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی پیدا کنید. برای مثال شما می توانید با استفاده از این برنامه به شبکه های اجتماعی فیلتر شده و انواع بازی ها دسترسی پیدا کنید. همچنین از این به بعد به کمک این برنامه می توانید از سایت های بین المللی به تماشای فیلم و سریال با بالاترین کیفیت بپردازید.

Screenshot image

محافظت از حریم شخصی با برنامه Vpn Booster

یکی از مهمترین عواملی که شما برای انتخاب یک فیلتر شکن خوب باید در نظر بگیرید، محافظت از حریم شخصی شما می باشد. این فاکتور یکی از مهم ترین فاکتورهای ممکن برای انتخاب فیلتر شکن می باشد. این اپلیکیشن نیز از جمله فیلتر شکن هایی می باشد که به حقوق کاربر بالاترین احترام ممکن را می گذارد. و در این راه اقدامات گوناگونی را انجام می‌دهد. یکی از این اقدامات تعهداتی است که این برنامه به کاربران خود می دهد. از جمله این تعهدات، می توان به موارد زیر اشاره کرد.

این وی پی ان متعهد می شود که تحت هیچ شرایطی به هیچ عنوان هیچ سابقه‌ای از مرور و همچنین هیچ اطلاعاتی از شما را ذخیره نکند. و یا آنها را در اختیار اشخاص ثالث قرار ندهد. همچنین گفتنی است شما برای استفاده از این وی پی ان نیازی به ثبت نام ندارید. این مسئله ضمن سهولت استفاده از برنامه، سبب افزایش امنیت حریم شخصی شما نیز می شود.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *