دانلود فیلتر شکن VPN Brazil نسخه اصلی + برای ویندوز


دانلود فیلتر شکن VPN Brazil نسخه اصلی + برای ویندوز

فیلتر شکن سریع برزیل برای آیفون

از بهترین و قدرتمند ترین فیلتر شکن های موجود در بازار که برای تمامی کاربران در سراسر نقاط جهان خصوصاً کاربران اندروید طراحی شده است، می توان به فیلتر شکن VPN Brazil اشاره کرد. این فیلتر شکن به کمک سرور های بی نظیری که دارد به کاربران امکان می‌ دهد که بتوانند به راحتی از خدمات اینترنتی که تا قبل استفاده از این برنامه از آن ها محروم بودند، بهره‌ مند شوند. و همچنین تجربه ای بهتر و پرسرعت از گشت و گذار در اینترنت را به شما هدیه می دهد.

افزایش سرعت توسط فیلتر شکن VPN Brazil

یکی از مهم ترین فاکتورهایی که این برنامه را نسبت به سایر فیلتر شکن ها برتری می بخشد، سرعت بسیار بالای آن می باشد. در واقع همین سرعت بالاست که به این فیلتر شکن قدرتی داده است که توانایی رفع انسداد انواع محدودیت ها را دارا باشد.
به صورتی که سرور های این برنامه تماماً از کیفیت بالایی برخوردار هستند. و برای شما سرعت بالا و اتصالی پایدار را ایجاد می ‌کنند. که باعث می شود شما به راحتی و بدون هیچ مشکلی انواع محدودیت های اینترنتی را دور بزنید.

Screenshot imageScreenshot image

حفاظت بالا از تمام اطلاعات خصوصی شما

این برنامه برای افزایش امنیت کاربران خود پروتکل های امنیتی گوناگونی را فراهم کرده است. تا بتواند از حریم خصوصی شما با بالاترین در جه ایمنی محافظت را به عمل بیاورد و امنیت کاملا تضمین شده را به شما هدیه کنند.

رمزگذاری داده های شخصی

یکی از اقدامات برنامه وی پی ان برزیل برای افزایش حریم خصوصی کاربران استفاده از رمزگذاری اتصالات آن ها می باشد. با رمزگذاری اتصالات آن ها اتصالی غیر قابل نفوذ و مطمئن برای آن ها ایجاد می‌ شود. که این اتصال مطمئن از کاربران در برابر تمامی خطرات احتمالی محافظت به عمل می‌آورد و به کاربران آزادی عمل را هدیه می کند. همچنین باعث مخفی ماندن موقعیت مکانی شما می شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *