دانلود نسخه جدید فیلتر شکن Vpn Bucks بدون قطعی


دانلود نسخه جدید فیلتر شکن Vpn Bucks بدون قطعی

دانلود برنامه وی پی ان باکس برای کامپیوتر

اگر به دنبال راهی هستید که با استفاده از آن بتوانید محدودیت‌ های اعمال شده در اینترنت را دور بزنید. و به محتوای سایت ها و برنامه های فیلتر شده دسترسی داشته باشید. استفاده از فیلتر شکن ها یکی از مهم‌ترین راه‌ حل های ممکن خواهد بود. برنامه Vpn Bucks فیلتر شکنی عالی و با قدرت بالاست. که می تواند بهترین گزینه شما به عنوان فیلتر شکن دستگاهتان باشد. این برنامه با امکانات و امتیازات بی نظیری که به کاربران خود ارائه میکند، از محبوبیت بالایی برخوردار میباشد. و امروزه بیش از چند هزار کاربر این برنامه را نصب کرده اند.

قابلیت kill switch فیلتر شکن Vpn Bucks

یکی دیگر از نکات قابل توجه در مورد این برنامه امنیت بسیار بالای آن می باشد. این برنامه در راستای جلب رضایت کاربران خود اقدامات و خدمات گوناگونی را به آنها ارائه می‌کند. یکی از مهمترین خدماتی که در راستای افزایش رضایت کاربران انجام می دهد، اقدامات امنیتی می باشد. این اپلیکیشن از چندین پروتکل امنیتی مختلف استفاده می‌کند. از جمله اقدامات امنیتی این برنامه استفاده از قابلیت kill switch می باشد. این قابلیت که یکی از مهمترین قابلیت های امنیتی می‌باشد. بدین گونه کار می‌کند که اگر به هر دلیلی اتصال شما به سرور ها به صورت ناگهانی و غیرمنتظره قطع شود. برنامه علاوه بر اتصال شما به سرور های برنامه، اینترنت شما را نیز قطع خواهد کرد. و بدین ترتیب از دستگاه و اطلاعات شما محافظت خواهد کرد. چرا که با قطع شدن اینترنت دیگر اشخاص ثالث، قابلیت دسترسی به دستگاه و اطلاعات شما را نخواهند داشت.

Screenshot image

برنامه Vpn Bucks بدون هیچ گونه محدودیت

شما برای استفاده از این برنامه و خدمات بی‌نظیرش هیچ گونه محدودیتی نخواهید داشت. بدین معنا که شما در هر زمان از شبانه روز به هر مقدار که بخواهید، می توانید از این برنامه استفاده کنید. و با اتصال به سرور های بی‌نظیرش به محتوای سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی پیدا کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *