دانلود فیلتر شکن VPN Client Pro برای کامپیوتر + بدون قطعی


دانلود فیلتر شکن VPN Client Pro برای کامپیوتر + بدون قطعی

فیلتر شکن نامحدود VPN Client Pro برای اندروید

ما می‌ توانیم محدودیت‌ های جغرافیایی را با فیلتر شکن VPN Client Pro دور بزنیم و با رفع انسداد سایت ها و برنامه های مسدود شده آن ها را به منظور دسترسی به خدمات مورد نیازمان باز کنیم. همچنین شبکه های اجتماعی را که به دلیل فیلترینگ دسترسی به آن ها ممکن نیست را مثل تلگرام و اینستاگرام رفع انسداد کنیم.

خدمات رایگان فیلتر شکن VPN Client Pro

این فیلتر شکن یکی از بهترین ارائه دهنده های خدمات وی پی ان می باشد. که تمامی خدمات خود را به صورات رایگان به ما ارائه می دهد. به طور کلی این وی پی ان یک شبکه خصوصی مجازی کاملاً نامحدود و رایگان است. که دسترسی به انواع سایت ها را برای ما فراهم می کند.

اتصال آسان به سرور های این برنامه

ما تنها با ضربه زدن روی گزینه اتصال می توانیم به سرعت، یک اتصال ایمن برای گوشی همراه خود برقرار کنیم. پس از زدن دکمه اتصال ما به سریع ترین و با کیفیت ترین سرور موجود متصل خواهیم شد. و یک اینترنت پرسرعت در اختیار ما قرار می می گیرد. تا به موارد دلخواهمان دسترسی پیدا کنیم .

Screenshot image

جلوگیری از ردیابی شدن

هنگام استفاده از این شبکه خصوصی مجازی، آدرس IP واقعی و موقعیت جغرافیایی ما در برابر هر نوع ردیابی شدن ، محافظت می شود. چرا که این وی پی ان IP حقیقی ما را پنهان می کند. از این طریق بستری را برای ما فراهم می کند که می توانیم به کمک آن به مروری ایمن و ناشناس دسترسی پیدا کنیم. همچنین با استفاده از این برنامه دیگر فعالیت های آنلاین ما قابل ردیابی نخواهد بود.

فیلتر شکن VPN Client Pro دارای سرور های سریع

این فیلتر شکن دارای تعداد زیادی سرور با پهنای باند پرسرعت از سراسر نقاط جهان است. این سرور ها در کشور هایی مثل هلند، ایالات متحده آمریکا، ژاپن، کانادا، فرانسه و آلمان قرار دارند. که می توانیم به راحتی با سرعت بالا و به صورت نامحدود به هر کدام از آن ها متصل شویم و به صورت نامحدود در فضای اینترنت مرور کنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *