اتصال آسان به VPN Defender در تلفن همراه


اتصال آسان به VPN Defender در تلفن همراه

نصب فیلتر شکن VPN Defender مناسب برای کاربران تلگرام

برنامه‌ های بسیاری تحت عنوان فیلتر شکن در بازار وجود دارند که ادعا می‌ کنند تمامی آن ها قادر به دور زدن انواع محدودیت‌ ها هستند. اما همانطور که همه شما می‌ دانید امروزه شدت محدودیت ‌ها در کشور ایران به گونه‌ ای افزایش پیدا کرده است. که بسیاری از این فیلتر شکن‌ ها از دسترس خارج شده اند.
یکی از فیلتر شکن ‌هایی که با افزایش تعداد محدودیت ‌ها دچار افت شدیدی شده است، فیلتر شکن VPN Defender نام دارد.
این برنامه که یکی از فیلتر شکن ‌های موجود در گوگل پلی است. امروزه به دلایل مختلف دچار افت کیفیت خدمات شده است. و در بسیاری از اوقات برای شما کار نخواهد کرد.

سرور های مسدود شده برنامه VPN Defender

یکی از دلایلی که باعث شده است این فیلتر شکن نتواند خدمات باکیفیتی را به شما ارائه کند. بلاک شدن سرور های آن توسط فیلترینگ شدید ایران می‌ باشد. بنابراین به همین دلیل است که این برنامه در خیلی از اوقات توانایی برقراری اتصال را ندارد. البته گفتنی است که گاهی اوقات موقعیتی پیش می‌ آید که اتصال شما به سرور های این برنامه انجام می‌ شود.

عدم نمایش تبلیغات مزاحم

این برنامه هیچگونه تبلیغی را به شما نمایش نمی ‌دهد و برخلاف بسیاری از فیلتر شکن‌ هایی که به طور مداوم تبلیغات مزاحم را برای شما به نمایش در می‌آورند. این برنامه در مواقع محدود این کار را انجام می‌ دهد.

مهم ترین دلیل از دسترس خارج شدن این برنامه

یکی از دلایلی که می‌ تواند باعث شده باشد این برنامه از دسترس خارج شود، رایگان بودن این خدمات است. به همین دلیل ممکن است این برنامه از خدمات چندان باکیفیتی استفاده نکرده باشد. پس می‌ توان گفت برای دریافت خدمات بهتر می‌ توان از اکانت‌ های پولی برنامه استفاده کرد.

نشان دادن آی پی شما در برنامه VPN Defender

شما با استفاده از این برنامه می‌ توانید چه در موقعی که اتصال شما برقرار شده است. و چه در حالتی که این اتصال برقرار نشده است آی پی دستگاه خود را به دست آورید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *