دانلود فیلتر شکن اندروید Vpn Door + نسخه اصلی


دانلود فیلتر شکن اندروید Vpn Door + نسخه اصلی

دانلود برنامه رایگان وی پی ان دور بدون قطعی

برنامه Vpn Door فیلتر شکنی بی نظیر و با سرعت بالا است. که شما می توانید برای دور زدن محدودیت ها از این برنامه بی نظیر استفاده کنید. شما با دانلود این برنامه به یک فیلتر شکن پر قدرت و همچنین پر سرعت دسترسی پیدا می کنید. این برنامه که از محبوبیت بالایی برخوردار است، امروزه توسط چندین هزار کاربر دانلود و نصب شده است. بسیاری از کاربران این برنامه را به عنوان فیلتر شکن دستگاه خود انتخاب کرده اند. همچنین این برنامه یکی از بهترین فیلتر شکن های ممکن به منظور استفاده از شبکه های اجتماعی فیلتر شده نظیر اینستاگرام، تلگرام و غیره می‌باشد. چرا که با دور زدن فیلترینگ، دسترسی به محتوای این برنامه ها را امکان پذیر می کند.

امنیت بی نظیر و تضمین شده برنامه Vpn Door

یکی از مهمترین فاکتور هایی که کاربران برای انتخاب فیلتر شکن در نظر می‌گیرند، امنیتی است که برنامه برای آنها فراهم می‌کند. این فیلتر شکن نیز از جمله برنامه های ایمن و قابل اعتماد موجود در بازار است. که به واسطه خدمات و امکاناتی که در این راستا به کاربران خود ارائه می‌ کند، از محبوبیت بالایی برخوردار است. از جمله اقداماتی که این برنامه در راستای افزایش امنیت کاربران به آنها ارائه می‌کند، رمزگذاری اتصالات آن ها می باشد. این برنامه برای این منظور اتصالات کاربران خود را از یک تونل رمزگذاری شده و ایمن عبور می دهد. و بدین ترتیب اتصالات آن ها را رمزگذاری می‌ کند.

Screenshot image

استفاده از فیلتر شکن Vpn Door بدون محدودیت

شما برای بر خورداری از خدمات بی نظیر این برنامه هیچ محدودیتی نخواهید داشت. و میتوانید به راحتی از امکانات این برنامه لذت ببرید. این بدین منظور است که شما برای استفاده از این اپلیکیشن هیچگونه محدودیت زمانی و محدودیت حجمی نخواهید داشت. و هر زمان که بخواهید و به هر مقداری می توانید از این فیلتر شکن استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *