دانلود فیلتر شکن قوی VPN Drop برای آیفون


دانلود فیلتر شکن قوی VPN Drop برای آیفون

فیلتر شکن رایگان وی پی ان دروپ برای ویندوز

یکی از برنامه های ضروری که باید بر روی گوشی همراه وجود داشته باشد فیلتر شکن ها هستند. زیرا اگر شما یک فیلتر شکن قدرتمند نداشته باشید، نمی توانید از بسیاری از برنامه های مورد نظر خود استفاده کنید و یا وارد سایت های مختلف شوید. بنابراین شما باید یک فیلتر شکن پرسرعت و ایمن را بر روی دستگاه خود نصب کنید تا بتوانید کارهای روزمره خود را بدون هیچگونه مشکلی انجام دهید. یکی از فیلتر شکن های برتر، برنامه VPN Drop می باشد. و با اینکه زیاد شناخته شده نیست، از خدمات خوبی برخوردار است.

دریافت پرسرعت ترین سرور ها

این فیلتر شکن ویژگی های متنوع زیادی دارد ولی یکی از خصوصیت های خوب این برنامه این است که برای شما سرور های پرسرعتی از سراسر جهان تدارک دیده است. که شما می توانید به سادگی به آن ها متصل شوید. و از یک اتصال پرقدرت و پایدار برای دور زدن محدودیت ها برخوردار شوید.

نماگرفت

رمزگذاری داده های شما توسط فیلتر شکن VPN Drop

همچنین این برنامه امنیت لازم برای مروری مطمئن در اینترنت را برای شما فراهم می کند. برای این منظور، اقدامات متنوع و زیادی را به کار می گیرد. یکی از مهم ترین آن ها رمزگذاری اتصالات شما برای ایجاد یک اتصال ناشناس و مطمئن می باشد. با این کار شما در برابر بسیاری از خطرات احتمالی در امان خواهید ماند و دیگر هیچ فردی نمی تواند از طریق نفوذ به اتصالات شما، اطلاعات خصوصیتان را به سرقت ببرد.

نماگرفت

بدون پرداخت هزینه از برنامه VPN Drop استفاده کنید

شما می توانید بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای از خدمات موجود در این برنامه استفاده کنید. چرا که این برنامه به صورت کاملا رایگان بهترین خدمات را در اختیار شما قرار می دهد. در نتیجه شما می‌ توانید از پرداخت هزینه برای خریدن اشتراک سایر وی پی ان ها خودداری کنید. البته گفتنی است که خدمات این برنامه در حد فیلتر شکن های پولی نمی باشد و بسیار ضعیف تر است. اما نسبت به اینکه رایگان می باشد، کیفیت بالایی را داراست.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *