دانلود فیلتر شکن VPN Epple برای اندروید با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن VPN Epple برای اندروید با لینک مستقیم

دانلود فیلتر شکن VPN Epple برای گوشی همراه

اگر به دنبال راهی هستید تا بتوانید محدودیت اعمال شده بر اینترنت را کنترل کنید. و بتوانید به راحتی از تمامی امکانات اینترنتی استفاده کنید، برنامه VPN Epple بهترین گزینه شما به عنوان یک فیلتر شکن خواهد بود. شما می توانید با استفاده از این برنامه بسیار قدرتمند تمامی محدودیت جغرافیایی را دور بزنید. و از تمامی خدمات اینترنت بین الملل برخوردار شوید. در واقع این برنامه با قدرت بسیار بالایی که دارد، تمامی فایروال ها و فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت را دور میزند. و امکان مروری پر سرعت و ایمن را برای شما فراهم می کند.

مرور ناشناس توسط فیلتر شکن پرسرعت VPN Epple

یکی از مهم ترین نقاط قوت این برنامه امنیت بسیار بالای آن می باشد. این برنامه در جهت افزایش امنیت کاربران خود اقدامات گوناگونی را انجام می دهد. یکی از این اقدامات فراهم کردن بستری است که کاربر بتواند با استفاده از آن مروری ناشناس و ایمن انجام بدهد. این برنامه این عمل را با پنهان کردن آی پی حقیقی کاربران ممکن کرده است. در واقع هنگامی که شما به سرورهای این برنامه متصل می شوید، برنامه آی پی حقیقی شما را پنهان می‌ کند. و آی پی سروری را که به آن متصل شده اید، را به عنوان آی پی حقیقی شما معرفی می کند.

Screenshot image

استفاده آسان از فیلتر شکن VPN Epple

از دیگر نکاتی که حتماً باید به آن اشاره شود، استفاده آسان از فیلتر شکن می باشد. این برنامه به دلیل اینکه از یک رابط کاربری بسیار ساده و کاربردی برخوردار است، استفاده از آن بسیار آسان است. در واقع شما تنها کاری که برای اتصال به سرور های این برنامه باید انجام بدهید، زدن دکمه اتصال است. با زدن دکمه اتصال شما به صورت خودکار به سریع ترین و باکیفیت ترین سرور در آن زمان متصل خواهید شد. البته گفتنی است که انتخاب دستی سرور نیز برای شما ممکن است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *