دانلود فیلتر شکن پرسرعت Vpn Force برای گوشی همراه


دانلود فیلتر شکن پرسرعت Vpn Force برای گوشی همراه

دانلود برنامه اندروید Vpn Force

امروزه با افزایش محدودیت های اینترنتی و افت سرعت کاربران اینترنتی استفاده از امکانات جهانی و خدمات آن بسیار مشکل شده است. بنابراین کاربران همواره به دنبال راه حلی هستند تا بتوانند این مشکلات را حل کنند. برنامه Vpn Force فیلتر شکنی پرسرعت و با قدرت بالا است که این مشکل را برای کاربران به خصوص کاربران ایرانی که محدودیت بیشتری دارند حل کرده است. این برنامه با سرور های متعدد و با کیفیتی که دارد موجب افزایش سرعت شما میشود که مشکل افت سرعت شما را حل خواهد کرد. همچنین از مزیت دیگر سرور های متعدد این است که در صورت افت کیفیت و خارج شدن از سرویس آن سرور توسط سرور دیگری جایگزین میشود. شما با استفاده از آن میتوانید از تمامی خدمات اینترنتی مانند استفاده از شبکه های اجتماعی فیلتر شده بهره مند شوید.

خدمات رایگان فیلتر شکن Vpn Force

شما برای استفاده از این وی پی ان و بهره مندی از خدمات بی نظیر آن نیازی به هزینه کردن نخواهید داشت. چرا که این برنامه با تمامی خدمات حرفه ای و عالی خود رایگان بوده و همه ی ویژگی های خود را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار میدهد.

Screenshot image

تماشای فیلم و سریال با برنامه Vpn Force

این برنامه با سرعت بینظیری که دارد این امکان را به شما می دهد تا شما بتوانید با استفاده از این فیلتر شکن به تماشای آنلاین فیلم و سریال با بالاترین کیفیت ممکن بپردازید. همچنین شما با استفاده از این برنامه و سرعت بینظیرش می توانید به نصب و بازی کردن آنلاین نیز بپردازید. چرا که این برنامه با افزایش سرعت اتصال شما و کاهش پینگتان تجربه ای بی نظیر از گیم پلی عالی را به شما هدیه میکند.

رمزگذاری اتصالات

از ویژگی های مهم این برنامه میتوان به امنیت بالای آن اشاره کرد. همچنین سرور هایش از امنیت بالایی برخوردار است که یکی از دلایل آن رمزگذاری با درجه نظامی اتصالات شما میباشد. این فیلتر شکن این کار را با عبور دادن اتصالات شما از یک تونل رمزگذاری شده ی ایمن انجام میدهد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *