دانلود فیلتر شکن جدید VPN Freedom برای گوشی


دانلود فیلتر شکن جدید VPN Freedom برای گوشی

دانلود فیلتر شکن VPN Freedom برای اندروید

نیاز کاربران به یک فیلتر شکن قدرتمند به صورت روزانه در حال افزایش است. چرا که محدودیت ‌های اینترنتی در حال شدت پیدا کردن هستند و دیگر بسیاری از فیلتر شکن‌ ها از قدرت کافی برای دور زدن محدودیت ‌ها برخوردار نیستند. اما طبق ادعای سازندگان برنامه VPN Freedom، این فیلتر شکن می‌ تواند به شما قدرت کافی برای دور زدن محدودیت ‌ها را ارائه کند.

برنامه Freedom VPN یک وی پی ان سریع و رایگان را با خدمات نامحدود و امن در اختیار شما قرار می دهد. به صورتی که محدودیت زمانی، پهنای باند یا سرعت وجود ندارد. که شما می توانید از طریق VPN سریع ما و مرورگر ناشناس آن، به صورت ایمن گشت و گذار کنید. البته تمامی ویژگی های گفته شده طبق ادعای سازندگان برنامه است، در صورتی که در گوگل پلی طوری دیگر است.

Screenshot image

خدمات رایگان

استفاده از خدمات موجود در این برنامه به صورت کاملاً رایگان ممکن است. و شما می‌ توانید بدون پرداخت هزینه از سرورهای این برنامه برای دور زدن محدودیت ‌ها استفاده کنید.

سرور های سریع

طبق ادعای سازندگان این برنامه، سرورهایی که این وی پی ان از آن ها برخوردار می‌ باشد، بسیار با کیفیت هستند. اما برخلاف این ادعا نظرات کاربران اینطور نشان می‌ دهد که بسیاری از این سرور ها قدرت کافی برای دور زدن محدودیت‌ ها را برای شما فراهم نخواهند کرد.

Screenshot image

نکته منفی درمورد امنیت فیلتر شکن VPN Freedom

امنیتی که این برنامه برای کاربرانش فراهم می‌ کند بسیار سطح پایینی دارد. چرا که هیچ خدمت مهمی را برای این موضوع در نظر نگرفته است. حتی داده‌ های کاربران هنگام انتقال رمزگذاری نمی‌ شوند. همچنین این برنامه ممکن است یک سری از اطلاعات خصوصی شما را ذخیره کند. که آسیب پذیری شما در برابر خطرات با توجه به عدم رمزگذاری داده‌ ها بسیار افزایش پیدا خواهد کرد.
علاوه بر آن، ممکن است یک سری اطلاعات با اشخاص ثالث هم رسانی شود. به طور کلی حریم خصوصی شما هنگام استفاده از این برنامه در خطر خواهد بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *