دانلود فیلتر شکن VPN Galaxy برای کامپیوتر + رایگان


دانلود فیلتر شکن VPN Galaxy برای کامپیوتر + رایگان

دانلود فیلتر شکن اندروید وی پی ان گلکسی بدون محدودیت

امروزه خدمات اینترنتی بسیاری به دلایل مختلف از دسترس ما خارج شده اند و دلیل آن فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت می باشد. که امروزه از شدت بسیار بالایی برخوردار است. به گونه‌ ای که ما بدون یک فیلتر شکن قدرتمند و مطمئن توانایی استفاده از خدمات فیلتر شده را نخواهیم داشت. یکی از بهترین فیلتر شکن هایی که ما می‌ توانیم برای این منظور از آن استفاده کنیم فیلتر شکن پرسرعت VPN Galaxy می باشد. این برنامه با خدمات بی نظیر خود به ما این امکان را می‌ دهد که بتوانیم انواع محدودیت های جغرافیایی را دور بزنیم و از بهترین خدمات مسدود شده برخوردار شویم.

نماگرفت

اتصال آسان به سرور های پرقدرت برنامه VPN Galaxy

پس از نصب این برنامه ما به سادگی می توانیم به سرور های این برنامه متصل شویم. چرا که این برنامه یکی از ساده ترین و کاربردی ترین رابط های کاربری را دارا می باشد. فقط کافی است که ما برنامه را اجرا کنیم تا با استفاده از قابلیت خودکار موجود در این برنامه به سریع ترین سرور به صورت کاملا خودکار متصل شویم. یا با مراجعه به لیست سرور های این برنامه به صورت دستی یک سرور را برای خود انتخاب و به آن متصل شویم.

نماگرفت

مرور ناشناس و مطمئن در اینترنت

به کمک فیلتر شکن وی پی ان گلکسی می توانیم به راحتی و به صورت ناشناس در فضای اینترنت گشت و گذار کنیم. چرا که این برنامه با ساختن یک آی پی جدید در کشوری دیگر سبب می‌ شود که موقعیت اصلی ما به صورت مجهول در بیاید. بدین ترتیب هیچ یک از فعالیت های آنلاین ما در اینترنت قابل ردیابی یا شناسایی نخواهد بود. در نتیجه ما می توانیم به راحتی و با خیال راحت بدون اینکه ردیابی و شناسایی شویم در اینترنت مرورگردی کنیم.

اتصال به برنامه VPN Galaxy با هر نوع اینترنتی

به دلیل قدرت بالای این برنامه ما می توانیم با هر نوع اینترنتی که در اختیار داریم از این فیلتر شکن استفاده کنیم. یعنی فرقی ندارد که ما از اینترنت وای فای استفاده کنیم یا از اینترنت گوشی همراه. بلکه در هر صورت وقتی به این برنامه متصل می شویم یک اتصال پرسرعت برای ما ایجاد می‌ شود. و به ما این امکان را می دهد که بتوانیم به راحتی و با خیالی راحت ‌ به گشت و گذار در سایت ها و برنامه های مختلف با بهترین کیفیت بپردازیم.

نماگرفت


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *