دانلود فیلتر شکن VPN Gate برای آیفون


دانلود فیلتر شکن VPN Gate برای آیفون

نسخه اصلی فیلتر شکن رایگان VPN Gate

اگر به دنبال راهی برای دستیابی به اینترنت پرسرعت و نامحدود هستید و از محدودیت های اینترنتی موجود خسته شدید فیلتر شکن VPN Gate کلید مشکل شما میباشد. این برنامه یکی از بهترین و قابل اعتماد ترین فیلتر شکن های موجود در بازار میباشد. که با دور زدن فایروال ها و محدودیت سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی به محتوای آن ها را برای شما امکان پذیر میکند. درواقع شما با دانلود این برنامه به اینترنت جهانی متصل خواهید شد و از سرعت و قدرت بی نظیر آن لذت خواهید برد.
گفتنی است که تمامی خدمات این وی پی ان رایگان بوده و شما برای استفاده از آن نیازی به هزینه کردن نخواهید داشت و میتوانید به صورت رایگان از خدمات برنامه بهره مند شوید.

سرعت بالای فیلتر شکن VPN Gate

این وی پی ان از سرور های متعدد و با بهترین کیفیت برخوردار میباشد. که با پوشش سراسری ای که ایجاد میکند باعث افزایش سرعت و پهنای باند شما میشود. از مزایای پرتعداد بودن سرور های این برنامه این میباشد که اگر یک سرور بنا به دلایلی از دسترس خارج شد توسط سرور دیگری جایگزین میشوند. همچنین سرعت بالای این برنامه سبب میشود که برای شما اتصالی پایدار و بدون قطعی فراهم شود. شما با استفاده از این برنامه و استفاده از سرعت بسیار بالای آن میتوانید تمامی کارهای روزمره خود را انجام بدهید.

Screenshot image

امنیت بالا و حفظ حریم شخصی با VPN Gate

این برنامه همان طور که گفته شد یکی از بهترین و قابل اعتماد ترین فیلتر شکن های موجود در بازار میباشد. و بستری را برای شما فراهم میکند که شما با خیالی راحت از این برنامه استفاده کنید. و با بهره بردن از خدمات بی نظیر آن از اینترنت نامحدود لذت ببرید. یکی از بهترین ویژگی های آن، احترام به حقوق کاربر و امنیتی است که برای حریم شخصی افراد فراهم میکند. این برنامه متعهد میشود که به هیج عنوان هیچ سابقه ای از مرور شما را ذخیره نکند و یا آن ها را در اختیار اشخاص ثالث قرار ندهد. همچنین هنگام استفاده شما از این وی پی ان هیچ نظارتی بر روی فعالیت های آنلاین شما صورت نمیگیرد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *