نصب راحت VPN Gate Client برای گوشی سامسونگ


نصب راحت VPN Gate Client برای گوشی سامسونگ

فیلتر شکن VPN Gate Client نسخه فعال و جدید

فیلتر شکن ‌های زیادی به بازار ارائه شده ‌اند تا پاسخگوی نیاز کاربران باشند. چرا که امروزه همانطور که می‌ دانید شدت محدودیت ‌ها بسیار بالا رفته و تقاضای کاربران جهت استفاده از فیلتر شکن ‌ها نیز بیشتر شده است. یکی از فیلتر شکن ‌های موجود در بازار که می‌ تواند به شما برای ارائه خدمات وی پی ان کمک کند. فیلتر شکن VPN Gate Client می‌ باشد که این برنامه یک ابزار بسیار مناسب است و استفاده از انواع خدمات فیلتر شده را برای شما ممکن می‌ کند.

یک نکته بسیار جالب و مثبت که در مورد این فیلتر شکن وجود دارد خدمات رایگان آن می‌ باشد. یعنی شما برای برخورداری از این خدمات نیازی به هیچ گونه هزینه‌ ای ندارید. و می‌ توانید بدون انجام هیچگونه فعالیت پرداختی، از این برنامه بی‌ نظیر برخوردار شوید.

Screenshot image

انجام بازی های آنلاین با اتصال به سرور های برنامه VPN Gate Client

این برنامه از قدرت بالایی برخوردار است و به همین دلیل می‌ تواند پینگ ما را هنگام اتصال به سرور هایش تا حد مناسبی کاهش دهد. بنابراین شرایط لازم برای استفاده از بازی‌ های آنلاین را برای ما فراهم می‌ کند. و به ما علاوه بر اینکه قدرت لازم برای دور زدن فیلترینگ این بازی‌ ها را می‌ دهد. یک گیم پلی زیبا و روان را نیز فراهم می‌ کند. البته برنامه دچار افت کیفیت شدیدی شده است و مانند قبل نمی تواند این شرایط را فراهم کند.

Screenshot image

فیلتر شکن VPN Gate Client دارای امنیت مناسب و کافی

این برنامه از شما در برابر انواع خطرات احتمالی محافظت می‌ کند و اجازه به سرقت رفتن اطلاعات شما و همچنین آسیب رسیدن به دستگاهتان را نمی ‌دهد. به همین دلیل شما می‌ توانید با خیال راحت از این برنامه استفاده کنید.
ضمن اینکه گفتنی است این برنامه داده‌ های شما را هنگام انتقال رمزگذاری می‌ کند. و برایتان یک اتصال غیر قابل نفوذ را ایجاد می‌ کند. که به شما این امکان را می‌ دهد. به صورت نامحدود و با خیالی راحت از انواع خدمات بهره مند شوید.

Screenshot image

البته این برنامه با افزایش بیش از حد محدودیت ها از دسترس خارج شده و‌ خیلی اوقات فعال نیست. به همین دلیل امتیاز بسیار پایین ۳.۱ را از کاربران دریافت کرده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *