نصب فیلتر شکن Vpn Gate Pro با لینک مستقیم از گوگل پلی


نصب فیلتر شکن Vpn Gate Pro با لینک مستقیم از گوگل پلی

دانلود وی پی ان جدید Vpn Gate Pro برای گوشی سامسونگ

با افزایش شدت محدودیت‌ های اینترنتی مشکلات فیلترینگ باعث شده‌اند که بسیاری از فیلتر شکن‌ ها نیز از کار بیفتند یا دچار افت کیفیت و سرعت شوند. یکی از فیلتر شکن ‌هایی که با افزایش محدودیت ‌های اینترنتی دچار افت سرعت و کیفیت شد. فیلتر شکن Vpn Gate Pro است. با وجود کاهش کیفیت این برنامه هنوز این برنامه قادر به دور زدن بسیاری از محدودیت‌ های اینترنتی می‌ باشد.

۱_ برخورداری از تعداد زیادی سرور

همانطور که گفته شد این برنامه با وجود افزایش شدت محدودیت ‌های اینترنتی با اینکه دچار افت سرعت شده است. اما هنوز می‌ تواند بسیاری از محدودیت‌ ها و فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت را برای شما دور بزند. دلیل این امر وجود سرور های باکیفیت و پرتعداد در سراسر نقاط جهان می‌ باشد.

Screenshot image

۲_ رایگان و بدون نیاز به هزینه

این برنامه یکی از فیلتر شکن‌ های رایگان موجود در بازار است. که شما برای استفاده از خدمات موجود در آن نیازی به پرداخت هزینه ندارید. بلکه می‌ توانید بدون هیچ مشکلی به صورت کاملاً رایگان از خدمات آن برای دور زدن محدودیت ‌های نسبتاً ضعیف‌ تر استفاده کنید.

۳_ برنامه Vpn Gate Pro مناسب برای بازی های آنلاین

این فیلتر شکن به دلیل سرور های متعددی که در سراسر نقاط جهان دارد. گزینه مناسب برای بازی ‌های آنلاین فیلتر شده است. چرا که همانطور که همه کاربران می‌ دانند بعضی از بازی‌ ها ویژگی‌ هایی دارند. که برای نقاط خاصی از کره زمین فعال است. و شما می‌ توانید به کمک این برنامه از این خدمات برخوردار شوید.

Screenshot image

۴_ مرور ناشناس در اینترنت

شما به کمک برنامه Vpn Gate Pro می‌ توانید مروری ناشناس در اینترنت انجام دهید. چرا که این برنامه موقعیت جغرافیایی اصلی شما را پنهان می‌ کند. همچنین با رمزگذاری داده‌ های شما هنگام انتقال اجازه دسترسی هیچ فردی به داده‌ های شما را نمی ‌دهد. بنابراین به طور کلی شما به کمک این برنامه می‌ توانید مروری ناشناس را انجام دهید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *