دانلود فیلتر شکن VPNGN برای گوشی همراه


دانلود فیلتر شکن VPNGN برای گوشی همراه

دانلود نسخه اصلی برنامه وی پی ان جی ان برای کامپیوتر

امروزه تمامی کاربران نیاز به فیلتر شکنی سریع دارند. چرا که بسیاری از خدمات موجود در اینترنت دچار فیلترینگ شدیدی شده اند. و بدون استفاده از یک فیلتر شکن خوب و مطمئن شما توانایی استفاده از خدمات موجود در اینترنت را ندارید. پس باید به دنبال فیلتر شکنی قدرتمند باشید تا بتوانید نیازهای اینترنتی خود را رفع کنید. فیلتر شکن VPNGN یکی از بهترین انتخاب های موجود در بازار است که می تواند به شما قدرت لازم برای دور زدن انواع محدودیت های اینترنتی را هدیه کند.

سرورهای باکیفیت در سراسر کشور

وی پی ان جی ان از سرور های پرتعدادی در سراسر نقاط جهان برخوردار است. همچنین گفتنی است تمامی سرور های موجود در این برنامه از کیفیت بالایی برخوردار هستند. همان طور که گفته شد این سرور ها در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند. که این موضوع سبب می شود برای شما پوششی جهانی ایجاد شود. که در نهایت باعث افزایش سرعت شما و پایدار شدن اتصالتان می شود.

نماگرفت

رمزگذاری اتصالات خصوصی شما با اتصال به برنامه VPNGN

یکی از مهم ترین اقدامات این برنامه در راستای افزایش امنیت سایبری شما رمزگذاری اتصالاتتان می باشد. به صورتی که این برنامه با عبور دادن اتصالات شما از یک تونل رمزگذاری شده، اتصالی مطمئن و غیر قابل نفوذ برایتان ایجاد می کند. که از شما در برابر انواع خطرات احتمالی در اینترنت هنگام گشت و گذار کردن محافظت می‌کند. و مروری ایمن و مطمئن را برای شما به ارمغان می آورد.

استفاده از برنامه VPNGN بدون نیاز به ساخت اکانت

استفاده از این برنامه بسیار آسان است به طوری که شما برای برخورداری از خدمات موجود در این برنامه نیاز به ساخت اکانت و تعیین رمز عبور و نام کاربری ندارید. گفتنی است که برنامه از یک رابط کاربری ساده و کاربردی برخوردار می باشد. که با طراحی کاربر پسندی که دارد به شما این امکان را می دهد، تنها با چند کلیک ساده به قدرتمند ترین سرور های برنامه متصل شوید. و از اتصالی پایدار برای گشت و گذار کردن در اینترنت و دسترسی به خدمات بین المللی استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *