دانلود فیلتر شکن VPN GO برای اندروید + رایگان


دانلود فیلتر شکن VPN GO برای اندروید + رایگان

دانلود فیلتر شکن VPN GO نسخه جدید برای آیفون

یکی از فیلتر شکن ‌های موجود در بازار که شما می‌ توانید از آن و خدمات بی‌ نظیرش برای دور زدن محدودیت‌ ها استفاده کنید، فیلتر‌ شکن VPN GO می‌ باشد. این برنامه به کمک سرور های عالی خود می‌ تواند قدرت و سرعت لازم برای دور زدن انواع محدودیت‌ ها را برای شما فراهم کند. و دسترسی به خدمات مسدود شده را برای شما به ارمغان بیاورد. به صورتی که می توانید این برنامه را به راحتی از طریق گوگل پلی و لینک های مستقیم سایت های معتبر تهیه کنید.

Screenshot image

خدمات رایگان فیلتر شکن VPN GO

از دلایل محبوبیت این برنامه می‌ توان به رایگان بودن خدمات آن اشاره کرد. به گونه‌ ای که شما برای برخورداری از خدمات آن نیاز به پرداخت هزینه ندارید. و می‌ توانید به صورت نامحدود از این برنامه برای دور زدن محدودیت‌ ها استفاده کنید.

امنیت بالا و مناسب

این برنامه از امنیت بسیار بالایی برخوردار است. و می‌ تواند برای شما مروری ناشناس و ایمن را فراهم کند. برای مثال از مهم ‌ترین اقدامات امنیتی این برنامه می‌ توان به رمزگذاری اتصالات شما که از مهم ترین و اساسی‌ ترین اقدامات امنیتی است اشاره کرد. در واقع این برنامه داده‌ های شما را هنگام انتقال رمزگذاری می‌ کند. تا خطر به سرقت رفتن آن ها بسیار پایین بیاید. همچنین این برنامه هیچ داده ‌ای از شما را ذخیره نمی ‌کند. و شما می‌ توانید درخواست دهید که داده‌ های جمع آوری شده حذف شود. البته یک نکته منفی در مورد امنیت این برنامه وجود دارد. که ممکن است شما را اذیت کند. و آن هم این است که این برنامه ممکن است یک سری از داده‌ ها را با اشخاص ثالث هم رسانی کند. برای مثال فعالیت ‌ها و موقعیت دستگاه شما.

Screenshot image

آپدیت جدید برنامه VPN GO

طبق نظرات کاربران این برنامه یکی از بهترین فیلتر شکن ‌های موجود در بازار بود. اما پس از گذشت مدتی استفاده از این برنامه غیر ممکن شد و سرور های آن از دسترس خارج شد. اما در آپدیت ‌های جدید این برنامه، سازندگان آن تصمیم گرفتند تا مشکلات به وجود آمده را رفع کنند. و شما می‌ توانید با استفاده از نسخه ی جدید از خدمات با کیفیت تر برخوردار شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *