دانلود فیلتر شکن پرسرعت VPN HBird بدون قطعی


دانلود فیلتر شکن پرسرعت VPN HBird بدون قطعی

دانلود نسخه جدید برنامه VPN HBird برای آیفون

با افزایش شدت محدودیت های اینترنتی همه کاربران به دنبال برنامه ای هستند که بتوانند از شر این مشکل راحت شوند. تا از همه خدمات موجود در اینترنت استفاده کنند. یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود در بازار که این امکان را برای شما ایجاد می کند، فیلتر شکن قدرتمند VPN HBird می باشد. این برنامه به کمک قدرت بسیار بالای خود تمامی محدودیت‌ های اعمال شده بر سایت ها و برنامه های مسدود شده را کنار می‌ زند. و امکان دسترسی به خدمات موجود در آن ها را برای شما امکان پذیر می کند. بنابراین شما با دانلود و نصب این برنامه از طریق گوگل پلی و یا لینک های مستقیم در سایت های معتبر، می توانید از خدمات این برنامه استفاده کنید.

Screenshot image

سرعت بالا و اتصالی پایدار با نصب برنامه VPN HBird

مهم ترین فاکتوری که سبب برتری این برنامه نسبت به سایر فیلتر شکن های موجود در بازار می شود، سرعت بسیار بالای این برنامه است. که قدرت لازم برای دسترسی به خدمات مسدود شده را به شما می دهد. سرور های این برنامه تماما از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند. شما می توانید با وارد شدن به این برنامه به یکی از سرورهای آن متصل شوید و از سرعتی بالا و اتصالی پایدار برخوردار شوید. تا در سریع ترین زمان ممکن به خدمات مورد نیازتان دسترسی پیدا کنید.

Screenshot image

جلوگیری از ردیابی شدن اطلاعات شخصی

برنامه VPN HBird از اقدامات امنیتی بسیاری برخوردار است که یکی از مهم ترین اقدامات امنیتی این برنامه فراهم کردن شرایط لازم برای مرور ناشناس ما می باشد. این برنامه برای این منظور و ایجاد قابلیت دسترسی به خدمات بین‌ المللی موقعیت جغرافیایی ما را پنهان می‌ کند. و این کار را از طریق ایجاد کردن یک آی پی ناشناس و غیر واقعی، توسط جایگزین کردن آن با موقعیت اصلی ما انجام می دهد. در نتیجه ما می توانیم با متصل شدن به سرور های این برنامه در فضای ایمن به خدمات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *