دانلود فیلتر شکن پرسرعت VPN Hero برای اندروید


دانلود فیلتر شکن پرسرعت VPN Hero برای اندروید

فیلتر شکن رایگان هیرو با لینک مستقیم

برنامه VPN Hero فیلتر شکنی مطمئن و پر قدرت است که به شما در انجام کار های روزمره کمک میکند. اگر به دنبال سرعت بالا در کنار امنیت هستید این برنامه بهترین انتخابی است که میتوانید داشته باشید. چرا که این فیلتر شکن به واسطه سرور های بی نظیری که در سر تا سر جهان دارد، از سرعت بالایی برخوردار است. همین سرعت بالا ویژگی ای است که در انجام کار های روزانه ی شما باعث سهولت اتصالتان میشود. چرا که برای مثال اگر دارید فیلمی تماشا میکنید به خاطر سرعت بالا و اتصال پایدار به راحتی و بدون قطعی فیلم را تماشا خواهید کرد. همچنین به دلیل سیاست های این برنامه امنیت شما اولویت نخست برای هیرو وی پی ان می باشد.

استفاده آسان از VPN Hero

این برنامه به واسطه داشتن رابط کاربری ساده و طراحی کاربر پسندی که دارد موجب میشود که استفاده از این فیلتر شکن بسیار ساده باشد. همچنین برای استفاده از این وی پی ان شما نیازی به ثبت نام ندارید که همین عنوان باعث افزایش سهولت استفاده از ارو وی پی ان میشود. و در کنار آن امنیت شما افزایش می یابد چون کسی نمیتواند به داده هایتان دسترسی پیدا کند و شما را با اطلاعاتان تهدید کند.
ضمن اینکه شما برای استفاده از این برنامه نیازی به اتصال خاصی ندارید و این وی پی ان با تمامی اتصالات مانند 4G 3G و حتی نقاط اتصال وای فای کار میکند.

Screenshot image

گشت و گذار ایمن و ناشناس با VPN Hero

وی پی ان هیرو با استفاده از سیستم تغییر موقعیت جغرافیایی، IP حقیقی شما را پنهان میکند. و آی پی سروری که به آن متصل هستید را به عنوان IP اصلی شما معرفی میکند. بنابراین مکان شما به صورت ناشناس تا هنگامی که از برنامه استفاده میکنید باقی خواهد ماند.
همچنین این برنامه با رمزگذاری اتصالات شما آن را ایمن و مطمئن می کند. ضمن اینکه با پروتکل های امنیتی که دارد مانند SSTP و open vpn و پروتکل های دیگر در ایجاد امنیت برای شما تلاش می کند. بنابراین در نصب آن تردید نکنید و به سرعت آن را برای گوشی همراه و کامپیوتر خود نصب کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *