دانلود نسخه جدید فیلتر شکن VPN House


دانلود نسخه جدید فیلتر شکن VPN House

دانلود فیلتر شکن هوس وی پی ان با لینک مستقیم

امروزه یکی از مشکلاتی که تمام کاربران اینترنت با آن مواجه هستند. محدودیت هایی است که برای اینترنت در نظر گرفته شده است و بر روی آن اعمال شده است. این محدودیت ها سبب شده اند که کاربران اینترنت از بسیاری از خدمات اینترنت جهانی بی بهره باشند و از این امتیازات محروم شوند. حال، یکی از بهترین و قابل اعتماد ترین فیلتر شکن های موجود در بازار برنامه VPN House است. که با قدرت بسیار بالایی که دارد به شما در دسترسی به محتوای دلخواهتان کمک خواهد کرد. این وی پی ان این کار را با دور زدن محدودیت ها و فایروال سایت ها و برنامه های مسدود شده انجام می دهد. شما با استفاده از این برنامه می توانید به تمامی شبکه های اجتماعی فیلتر شده دسترسی پیدا کنید و از امتیازهای آن برخوردار شوید.

خدمات کاملا رایگان برنامه VPN House

تمامی خدمات و امتیازاتی که این وی‌ پی‌ ان ارائه می کند کاملا رایگان بوده و شما برای برخورداری از این خدمات نیازی به هزینه کردن نخواهید داشت. و می‌توانید از آن‌ ها به صورت رایگان برخوردار شوید. لازم به ذکر است که این برنامه با وجود رایگان بودن از بسیاری از فیلتر شکن های پولی بهتر است و خدمات با کیفیت تری را با بهترین ارائه می‌ کند.

Screenshot image

مرور ناشناس و ایمن با VPN House

همان طور که گفته شد این وی پی ان از امنیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. برای این منظور این برنامه اقدامات بسیاری را انجام داده است که یکی از این اقدامات فراهم کردن بستری است که شما می توانید با استفاده از آن مروری ناشناس و ایمان داشته باشید.
برای این کار ، سرور های پرسرعت این وی پی ان هنگامی که شما از این برنامه استفاده میکنید آی پی حقیقی شما را پنهان می کند. و آی پی سروری که به آن متصل هستید را به عنوان آی پی حقیقی شما معرفی می کند. با این کار موقعیت جغرافیایی شما کاملاً ناشناس باقی می ماند. و هیچ کدام یک از فعالیت های آنلاین شما قابل ردیابی و شناسایی نخواهد بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *