دریافت فیلتر شکن قوی VPNhub با لینک مستقیم


دریافت فیلتر شکن قوی VPNhub با لینک مستقیم

دانلود وی پی ان هاب برای کاربران اندروید

فیلتر شکن‌ های زیادی در بازار وجود دارند، اما همه آن ها قادر به ارائه کیفیت بالا به منظور دور زدن محدودیت ‌های اینترنتی نیستند. یکی از این فیلتر شکن ‌ها که با افزایش شدت محدودیت‌ ها از دسترس خارج شده است، فیلتر شکن VPNhub می‌ باشد.

سرور های موجود در برنامه VPNhub

سرور هایی که در این برنامه وجود دارند از کیفیت مناسبی برخوردار بودند اما به دلیل افزایش شدت محدودیت‌ های اینترنتی بسیاری از آن ها از دسترس خارج شده‌اند. اما گاهی اوقات بعضی از این سرورها قادر به ارائه کیفیت کافی به منظور دور زدن محدودیت‌ های شدید نیز نیستند. و به طور کلی این برنامه از دسترس خارج شده است.

Screenshot image

ویژگی های امنیتی در فیلتر شکن VPNhub

۱_ امنیتی بالا را با نصب این برنامه تجربه کنید

هنگامی که این برنامه فعال بود، امنیت بسیار مناسبی را برای کاربران فراهم می‌ کرد. در واقع با استفاده از پروتکل ‌های امنیتی مناسب شرایطی را ایجاد می‌ کرد که ما در برابر خطرات احتمالی در امان باشیم.

۲_ رمزگذاری تمام داده ها

یکی از اقدامات این برنامه برای افزایش امنیت شما هنگام گشت و گذار کردن در اینترنت رمزگذاری کردن داده‌ های مهم شما هنگام انتقال می‌ باشد. تا خطرات کمتری متوجه شما باشد.

۳_ حریم خصوصی مطمئن

این برنامه برای افزایش امنیت حریم خصوصی شما هنگام گشت و گذار کردن در اینترنت به هیچ عنوان هیچ گونه اطلاعاتی از شما را به اشخاص ثالث نمی‌ فروشد. و یا با آن ها اشتراک گذاری نمی‌ کند.

Screenshot image

رابط کاربری مناسب

این برنامه از طراحی بسیار مناسبی برخوردار است. به گونه ‌ای که هنگامی که کاربران از آن استفاده می‌ کردند. بدون هیچ مشکلی می‌ توانستند به سرور های این برنامه متصل شوند. و تجربه بی‌ نظیر از یک اینترنت بین‌ المللی را کسب کنند.

این برنامه تاکنون بیش از ۱۰ هزار بار توسط کاربران مختلف دانلود و نصب شده است. و به دلیل افت کیفیت سرور هایش امتیاز نامطلوب ۲/۷ را از آن ها کسب کرده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *