دانلود فیلتر شکن Vpn Inf برای اندروید


دانلود فیلتر شکن Vpn Inf برای اندروید

دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن Vpn Inf

برنامه Vpn Inf فیلتر شکنی عالی و با کیفیت می باشد. که تمامی مشکلات شما که در مورد اینترنت محدود شده است را حل می‌کند. چرا که این برنامه با دور زدن محدودیت ها امکان دسترسی به محتوای سایت ها و برنامه های مسدود شده را برای شما فراهم می کند. بدین معنی که شما دیگر هیچ محدودیتی نخواهید داشت. و میتوانید تجربه ای بی نظیر از اینترنت آزاد و پر سرعت را داشته باشید. دلیل سرعت بالای این برنامه وجود سرور های متعدد و با کیفیت آن است. که سبب می‌شود سرعت اتصال و پهنای باند شما افزایش یابد. و تجربه بی نظیر از یک اتصال پایدار را به شما هدیه می دهد.

رمزگذاری اتصالات شما توسط Vpn Inf

یکی از نکات مهم و مثبت این برنامه امنیت بالای آن است. و برای افزایش امنیت کاربران خود اقدامات گوناگونی انجام داده است. یکی از این اقدامات فراهم کردن بستری است که کاربران با استفاده از آن می توانند با خیال راحت در اینترنت به گشت و گذار بپردازند. و بدون استرس از این که ممکن است اطلاعاتشان لو برود این کار را انجام دهند. این بستر با رمزگذاری اتصالات کاربران ممکن شده است. در واقع این برنامه با عبور دادن اتصالات کاربرانش از داخل یک تونل رمزگذاری شده، اتصالات آنها را رمزگذاری می‌کند. و از این طریق اتصالی ایمن و غیر قابل نفوذ را برای آنها فراهم می سازد. در نتیجه کاربران از خطرات احتمالی که هنگام استفاده از اتصالات غیر ایمن آنها را تهدید می‌کرد، در امان خواهند بود. درواقع از این طریق از کاربران و دستگاهشان محافظت می کند.

Screenshot image

خدمات کاملا رایگان برنامه Vpn Inf

تمامی خدماتی که این وی پی ان به کاربران خود ارائه می‌کند رایگان بوده و شما برای استفاده کردن از این امکانات نیازی به هیچگونه هزینه کردن نخواهید داشت. و می توانید به صورت رایگان آن را دانلود کنید و از آن استفاده کنید. تمامی خدمات این برنامه با وجود رایگان بودن، از کیفیت بالایی برخوردارند و شما را محدود نمی کنند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *