دانلود نسخه جدید فیلتر شکن VPN in Touch برای اندروید


دانلود نسخه جدید فیلتر شکن VPN in Touch برای اندروید

برنامه پرسرعت وی پی ان این تاچ برای گوشی همراه

فیلترینگی که امروزه در کشور وجود دارد، بسیاری از کاربران را از خدمات مورد نیازشان محروم کرده است. به گونه ای که آن ها بدون استفاده از یک فیلتر شکن مناسب و قدرتمند توانایی استفاده کردن از آن ها را ندارند. ولی فیلتر شکن مطمئن و پرقدرت VPN in Touch می تواند به شما برای دسترسی به انواع خدمات محدود شده کمک کند. چرا که از سرعت و ایمنی بالایی برخوردار است و می‌ تواند در سریع ترین زمان ممکن انواع فیلترینگ را دور بزند.

برنامه VPN in Touch دارای سرور های قدرتمند

سرور هایی که این فیلتر شکن از آن ها برخوردار می باشد، از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند و می‌ توانند برای شما اتصالی پایدار با سرعت مناسب را ایجاد کنند. تا بتوانید بدون هیچ مشکلی در اینترنت به گشت و گذار بپردازید. گفتنی است که شما می توانید با هر نوع اتصالی که در اختیار دارید، به سرور های این برنامه متصل شوید. چرا که این برنامه ‌ محدودیتی از این بابت ندارد.

نماگرفت

ارائه خدمات نامحدود و رایگان

خدمات موجود در این فیلتر شکن به صورت رایگان به شما ارائه می شود و شما نیازی به پرداخت هزینه برای استفاده کردن از آن ها ندارید. پس می توانید بدون هیچ مشکلی از آن ها برای دور زدن انواع محدودیت ها به صورت کاملا رایگان استفاده کنید. ضمن اینکه تمامی خدمات موجود در این برنامه به صورت نامحدود است. و هیچگونه محدودیت زمانی و حجمی برای استفاده کردن از آن ها وجود ندارد.

نماگرفت

مرور در اینترنت به صورت ناشناس با فیلتر شکن VPN in Touch

این برنامه برای اینکه بتواند مروری مطمئن را برای شما فراهم کند، ضمن اینکه اتصالات شما رمزگذاری می کند. موقعیت جغرافیایی شما را با استفاده از یک آی پی جعلی به صورت مجهول در می آورد. و نمی‌ گذارد که فعالیت های آنلاین شما هنگام استفاده از این برنامه قابل ردیابی و شناسایی باشد. در نتیجه شما می توانید با خیالی راحت از خدمات اینترنتی محبوبتان استفاده کنید. چرا که این برنامه اجازه دسترسی هیچ فردی به اطلاعات شخصی شما را نمی‌ دهد و امنیت لازم برای شما را فراهم می‌ کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *