دانلود فیلتر شکن VPN Iran برای گوشی همراه


دانلود فیلتر شکن VPN Iran برای گوشی همراه

دانلود نسخه اصلی برنامه وی پی ان ایران + رایگان

برنامه VPN Iran فیلتر شکنی پرسرعت و با قدرت بسیار بالا می باشد. که به شما برای دور زدن محدودیت های اینترنتی کمک می‌ کند. این برنامه به منظور ارائه بهترین خدمات وی پی ان به کاربران طراحی شده است. که امروزه تعداد زیادی از کاربران از این فیلتر شکن به عنوان برنامه دستگاه خود استفاده می کنند. چرا که این اپلیکیشن از خدمات بسیار باکیفیت و همچنین امنیت بالایی را دارا می باشد. فقط کافی است آن را نصب کنید تا از امکاناتش بدون پرداخت هزینه اضافی بهره ببرید.

Screenshot image

استفاده از برنامه VPN Iran بدون هیچ محدودیتی

این برنامه برخلاف بسیاری از فیلتر شکن های رایگان که دارای محدودیت های گوناگون می باشند، هیچ گونه محدودیتی ندارد. بنابراین شما به هر مقدار که بخواهید و در هر زمان از شبانه روز می توانید به سرور های این برنامه متصل شوید و از آن برای دور زدن محدودیت های اینترنتی استفاده کنید. محدودیت های موجود برای فیلتر شکن های دیگر به گونه ای است که برای مثال می‌ توانید به مقدار زمان خاصی از این برنامه ها استفاده کنید. و یا ترافیک داده محدودی را به شما ارائه می دهند ولی این برنامه کاملا برعکس عمل می کند.

استفاده آسان و اتصال خودکار به فیلتر شکن VPN Iran

از دیگر مزیت های این برنامه استفاده آسان از آن می باشد. که دلیل اصلی این موضوع رابط کاربری ساده و کاربردی این فیلتر شکن می باشد. در واقع این برنامه با حذف منو های اضافی و پیچیده رابط کاربری برنامه را بهینه کرده است. شما برای استفاده از این برنامه و متصل شدن به سرور های بی نظیرش تنها کاری که باید انجام بدهید، زدن دکمه اتصال می باشد.
با زدن دکمه اتصال برنامه به صورت خودکار موقعیت جغرافیایی شما را شناسایی می کند و شما را به نزدیک ترین، سریع ترین و باکیفیت ترین سرور موجود در آن زمان متصل خواهد شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *