دانلود فیلتر شکن قوی VPN iShip با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن قوی VPN iShip با لینک مستقیم

فیلتر شکن رایگان و نامحدود وی پی ان آی شیپ نسخه جدید

برنامه VPN iShip به طور خاص برای دور زدن محدودیت های اینترنت طراحی شده است. و به کاربران امکان می دهد با یک اتصال پایدار و ایمن به تمام وب سایت ها و برنامه های مسدود شده وارد شوند و با رفع انسداد مسدودیت آن ها از محتوای مورد نیازشان بهره مند شوند.
همچنین این برنامه از سرور های قدرتمندی برخوردار است که موجب برتری این برنامه نسبت به سایر فیلتر شکن های موجود در بازار شده است و کاربران زیادی را به خود جذب کرده است.

بدون نیاز به ثبت نام

برای استفاده از این فیلتر شکن و خدمات بی‌ نظیرش نیاز به ثبت نام و احراز هویت، همچنین ثبت اطلاعات خصوصی خود را نخواهید داشت. این مورد سبب می‌‌ شود امنیت شما بسیار بالاتر رود چرا که دیگر اطلاعات شما در اختیار اشخاص دیگر قرار نخواهد گرفت.
علاوه بر آن باعث می شود که استفاده از این برنامه راحت تر باشد. چرا که برای هر با ورود نیاز به وارد کردن نام کاربری و رمز عبور نخواهد بود.

رمزگذاری اطلاعات شما توسط فیلتر شکن VPN iShip

این فیلتر شکن اتصال اینترنت شما را رمزگذاری می‌ کند تا اشخاص ثالث نتوانند شما را تهدید کنند و به دستگاه و اطلاعات شما آسیب برسانند. بنابراین با این برنامه بسیار ایمن، شما در برابر خطرات احتمالی در امان خواهید ماند. همچنین امنیت اینترنت شما حتی زمانی که از Wi-Fi عمومی استفاده می‌ کنید تضمین می شود.

  Screenshot imageScreenshot image

اتصال خودکار به سرور های برنامه VPN iShip

در صورت استفاده از قابلیت اتصال خودکار این وی پی ان، برنامه موقعیت مکانی شما را شناسایی می کند و شما را به نزدیک ترین و پرسرعت ترین سرور متصل می کند.
قابلیت دیگر این فیلتر شکن این است حتی زمانی که به یک اینترنت ضعیف متصل شده اید، برنامه برای شما اتصالی پایدار را ایجاد می‌ کند. تا بتوانید به سادگی از هر برنامه و سایتی که قبلا اجازه دسترسی به آن را نداشتید، استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *