نصب فیلتر شکن VPN Jump247 برای سامسونگ ۲۰۲۳


نصب فیلتر شکن VPN Jump247 برای سامسونگ ۲۰۲۳

دانلود برنامه قوی VPN Jump247 از سایت گوگل پلی

فیلتر شکن VPN Jump247 یکی از وی پی ان‌ های موجود در بازار است که شما می‌ توانید از خدمات آن برای دور زدن محدودیت ‌ها استفاده کنید. این برنامه به راحتی از طریق برنامه گوگل پلی و سایت آن قابل دانلود کردن بر روی دستگاه‌ های اندرویدی است.

روش اتصال به سرور های پرتعداد VPN Jump247 در سراسر نقاط جهان

این برنامه از سرور های بسیار پرتعداد و پرقدرتی برخوردار است. که می‌ توانند قدرت لازم برای رفع انسداد حتی شدید ترین محدودیت‌ ها را نیز برای شما فراهم کنند. کافیست که یکی از آن ها را انتخاب و به آن متصل شوید. تا از قدرت لازم برای انجام این کارها برخوردار باشید.
علاوه بر آن اگر نمی‌ دانید که چگونه از این فیلتر شکن باید استفاده کنید و به سرور های آن متصل شوید. می‌ توانید ویدیو زیر را تماشا کنید تا راحت‌ تر این کار را انجام دهید.

نحوه استفاده از فیلتر شکن VPN Jump247

اگر قبلاً سابقه استفاده از فیلتر شکن را داشته باشید می‌ توانید به راحتی با این برنامه کار کنید. ولی اگر این سابقه را ندارید به دلیل رابط کاربری مناسبی که دارد کار شما بسیار آسان خواهد بود. چرا که به کمک قابلیت اتصال خودکار می توانید با یک کلیک به سرور ها متصل شوید.

مرور ناشناس در اینترنت با اتصال به سرور ها

این فیلتر شکن آی پی حقیقی شما را هنگام اتصال به سرور هایش پنهان می‌ کند. و آن را با آی پی سروری که به آن متصل می‌ شوید جایگزین می‌ کند. در این صورت تمامی فعالیت‌ های آنلاین شما به صورت ناشناس خواهد بود. و هیچ کدام از آن ها قابل ردیابی و شناسایی نمی باشند.

سازگاری اینترنت مورد استفاده با سرور ها

شما باید توجه داشته باشید که اینترنتی که از آن استفاده می ‌کنید باید با سرور های این برنامه سازگاری داشته باشند. از آنجایی که این برنامه از تعداد زیادی سرور برخوردار است. می‌ توانید تک تک آن ها را امتحان کنید تا ببینید آیا با اینترنت شما سازگاری دارد یا خیر. در غیر این صورت مجبور به استفاده از فیلتر شکن های دیگر هستید. در حال حاضر همان طور که در فیلم مشاهده کردید، سرور هنگ کنگ برای اینترنت مخابرات مناسب نمی باشد.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *