نصب راحت برنامه VPN Kitten از گوگل پلی


نصب راحت برنامه VPN Kitten از گوگل پلی

معرفی فیلتر شکن VPN Kitten همراه با ویژگی ها

به خاطر زیاد شدن شدت محدودیت‌ ها بسیاری از فیلتر شکن ‌های موجود در بازار دیگر از قدرت کافی برای دور زدن محدودیت ‌ها برخوردار نبودند. به همین دلیل از دسترس خارج شدند. و دیگر هیچ وقت سازندگان آن ها آپدیت ‌های جدید و فعال را ارائه ندادند. که یکی از این فیلتر شکن ‌ها که امروزه هنوز در گوگل پلی موجود می‌ باشد. برنامه VPN Kitten نام دارد که شما می‌ توانید آن را در این برنامه مشاهده کنید.

چرا برنامه VPN Kitten از قدرت کافی برخوردار نیست؟

هنگامی که به این برنامه در گوگل پلی نگاه می‌ کنید متوجه خواهید شد که آخرین آپدیتی که این برنامه داشته است، مربوط به سه سال گذشته است. که این موضوع نشان دهنده این است که این برنامه دیگر از دسترس خارج شده است و به درد انجام فعالیت ‌های اینترنتی نمی‌ خورد. چرا که در آن زمان شدت محدودیت ‌ها اصلاً به این مقدار حال حاضر نبود. به همین علت است که عملاً این برنامه نمی‌ تواند با محدودیت ‌های کنونی مبارزه کند و بر آن ها غلبه کند.

Screenshot image

نیاز به ثبت نام برای استفاده از خدمات

یکی دیگر از مسائلی که می‌ توان گفت تنها وقت شما را به خود اختصاص می‌ دهد. این است که شما برای استفاده از این برنامه نیاز به ثبت نام دارید. و برای هر بار اتصال به سرور های این برنامه باید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. که این ‌ها تنها وقت شما را به خود اختصاص می‌ دهند.

Screenshot image

امنیت فیلتر شکن VPN Kitten به چه شکل است؟!

یکی دیگر از ویژگی‌ های این برنامه که باعث می‌ شود شما از استفاده آن خودداری کنید. عدم مشخص بودن وضعیت امنیتی برنامه است. از آنجایی که امنیت سایبری هنگام استفاده از فیلتر شکن ‌ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌ باشد. به همین دلیل شما باید به دنبال ابزاری باشید که بتوانید با آن ها بدون اینکه امنیت حریم خصوصی و همچنین دستگاهتان به خطر بیفتد در اینترنت گشت و گذار کنید.
به همین دلیل بهتر است که از استفاده این برنامه که امنیتی نامشخص دارد منصرف شوید. و از فیلتر شکن‌ های امتحان پس داده شده و معروف استفاده کنید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *