دانلود برنامه VPN LINE با لینک مستقیم


دانلود برنامه VPN LINE با لینک مستقیم

دانلود وی پی ان لاین نسخه جدید برای اندروید

برای دور زدن محدودیت‌ های موجود در کشور که باعث آزار شما شده است و نمی‌ گذارد به خدمات مورد علاقه‌تان دسترسی پیدا کنید. می‌ توانید از فیلتر شکن VPN LINE کمک بگیرید. زیرا این برنامه به صورت رایگان در گوگل پلی وجود دارد. که با اتصال به آن شما می‌ توانید انواع برنامه و سایت‌ ها را رفع فیلتر کنید.

رفع انسداد انواع خدمات کشور

یکی از ویژگی‌ های خوبه که این برنامه دارد و باعث افزایش و محبوبیت آن شده است. به گونه‌ای که بیش از ۵۰ هزار کاربر آن را برای خود نصب کرده‌اند. این است که با اتصال به این فیلتر شکن شما می‌ توانید انواع محدودیت‌ ها را از بین ببرید. یعنی علاوه بر باز کردن سایت‌ ها می‌ توانید از برنامه‌ هایی مانند تلگرام، اینستاگرام و واتساپ استفاده کنید و بازی‌ های مورد علاقه خود را رفع انسداد کنید.

Screenshot image

اتصال به VPN LINE تنها با یک ضربه

پس از اینکه این فیلتر شکن را از برنامه گوگل پلی برای خود دانلود کردید، بدون طی کردن مراحل پیچیده‌ای می‌ توانید برنامه را باز کنید. و تنها با ضربه زدن بر روی گزینه موجود در این برنامه از خدمات موجود در آن استفاده کنید. زیرا این گزینه شما را به پرسرعت‌ ترین سرور متصل می‌ کند.

Screenshot image

برخورداری از سریع ترین سرور ها

سرور های موجود در این برنامه در سراسر جهان وجود دارد که شما بر اساس نیاز خود و سرعتی که آن ها دارند، می‌ توانید به صورت خودکار یا دستی به یکی از آن ها متصل شوید. و یک اتصال نامحدود و پایدار برای مرور روزمره خود ایجاد کنید.

نمایش سرعت تمامی سرور ها

یکی از نکته‌ های خوبی که این فیلتر شکن دارد این است که سرعت تمامی سرور ها در کنارشان نمایش داده شده است. که این کار شما را راحت می‌ کند. تا بتوانید بر اساس آن ها به پرسرعت‌ ترین سرور متصل شوید. همچنین وقتی اتصال شما ضعیف شود می‌ توانید به سادگی سرور خود را عوض کنید.

Screenshot image

جلوگیری از ردیابی شدن توسط برنامه VPN LINE

فیلتر شکن لاین، با پنهان کردن آدرس آی پی شما باعث می‌ شود که بتوانید مروری ناشناس در سرتاسر کشور داشته باشید. به این روش که از ردیابی شدن تمام داده‌ های خصوصی شما به دست افراد ناشناس جلوگیری می‌ کند. و باعث می‌ شود که شما بتوانید انواع فعالیت‌ های دلخواه خود را انجام دهید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *