دانلود فیلتر شکن ‌VPN Lit برای تلفن همراه


دانلود فیلتر شکن ‌VPN Lit برای تلفن همراه

لینک دانلود برنامه VPN Lit نسخه جدید

با افزایش شدت محدودیت‌ های اینترنتی نیاز کاربران به یک فیلتر شکن قدرتمند و سریع بسیار افزایش پیدا کرده است. فیلتر شکنی که بتواند قدرت لازم برای دور زدن محدودیت ‌ها را برای آن ها فراهم کند. یکی از برنامه‌ های موجود برای استفاده از خدمات بین المللی فیلتر شده، فیلتر شکن VPN Lit می باشد. این برنامه یکی از وی پی ان های ناشناخته است. که می تواند دور زدن محدودیت های اینترنتی را برای شما ممکن کند.

Screenshot image

رابط کاربری زیبا و کاربردی

رابط کاربری که این برنامه از آن برخوردار می‌ باشد بسیار زیبا و همچنین ساده و کاربردی می‌ باشد. این رابط کاربری با ترکیب رنگ زیبایی که دارد می‌ تواند به شما این امکان را بدهد که بتوانید تنها با چند کلیک ساده به سرور های برنامه متصل شوید. همچنین برنامه از اتصال خودکار برخوردار است که مسیر متصل شدن به سرور ها را کوتاه می کند.

سرور های پرسرعت در برنامه VPN Lit

این برنامه از سرور های پرتعدادی برخوردار می‌ باشد. که در سراسر نقاط جهان قرار گرفته اند. طبق ادعای سازندگان این برنامه، همگی این سرور ها از کیفیت بالا برخوردار هستند. و می‌ توانند قدرت و سرعت لازم برای دور زدن محدودیت‌ ها را برای شما فراهم کنند.

Screenshot image

نکات مثبت و منفی درباره امنیت برنامه VPN Lit

در مورد امنیت این برنامه باید چند نکته مورد اشاره قرار گیرد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت:

نکته اول این است که این برنامه یک سری از اطلاعات ما را جمع آوری می‌ کند و امکان همرسانی آن ها با اشخاص ثالث وجود خواهد داشت. این اطلاعات نظیر مکان و یا فعالیت‌ های اینترنتی شما می‌ باشد. که این موضوع می‌ تواند امنیت حریم خصوصی ما را تضعیف کند.

نکته دوم ویژگی مثبتی است که در مورد امنیت این برنامه وجود دارد، رمزگذاری اتصالات شما می‌ باشد. که به شما این امکان را می‌ دهد با خیال راحت از این برنامه استفاده کنید. چرا که داده ‌های شما هنگام انتقال رمزگذاری شده اند و احتمال به سرقت رفتن آن ها بسیار کاهش یافته است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *