دانلود فیلتر شکن پرسرعت VPN MAG برای کامپیوتر


دانلود فیلتر شکن پرسرعت VPN MAG برای کامپیوتر

دانلود برنامه VPN MAG با لینک مستقیم + رایگان

یکی از جدید‌ ترین فیلتر شکن‌ های موجود در کشور ما برنامه VPN MAG است که با نصب آن و استفاده از سرور‌ های پرسرعتش می‌ توانیم انواع محدودیت و فیلترینگ‌ ها را از بین ببریم. و به برنامه‌ های مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنیم. این فیلتر شکن به صورت رایگان در کشور ما قرار دارد. که می‌ توانیم آن را توسط لینک‌ های مستقیم نصب کنیم و از امکانات با ارزش آن استفاده کنیم.

استفاده از شبکه های اجتماعی مختلف

با نصب این فیلتر شکن بر روی دستگاه خود دیگر هیچ شبکه اجتماعی فیلتر شده ای وجود نخواهد داشت. چون به سادگی می‌ توانید با اتصال به سرور های این برنامه تمام پیام‌ رسان‌ ها از جمله تلگرام، اینستاگرام و واتساپ را برای خود رفع فیلتر کنید. و به راحتی از خدمات موجود در آن ها به صورت نامحدود استفاده کنید.

Screenshot image

استفاده از برنامه VPN MAG بدون هیچگونه محدودیتی

شما برای استفاده از خدمات این برنامه هیچگونه محدودیتی ندارید. بلکه می توانید در هر ساعت و هر مکانی به سرور های بی نظیر آن متصل شوید. و بدون هیچگونه محدودیتی از آن ها استفاده کنید. همین ویژگی این برنامه را به فیلتر شکنی برتر تبدیل می کند. چرا که بسیاری از فیلتر شکن های رایگان دارای محدودیت های مختلف می باشند.

سرور های گوناگون ‌فیلتر شکن VPN MAG با سرعت عالی

به دلیل اینکه این فیلتر شکن هنوز تازه وارد می‌ باشد سرور های زیادی ندارد ولی ما می‌‌ توانیم به همان تعداد سرور متصل شویم و فعالیت‌ های مختلف خود را انجام دهیم.
در این برنامه دو نوع سرور وجود دارد یکی تمامی سرور ها و گزینه دیگری وجود دارد که می‌ توانیم سرور های پیشنهادی را مشاهده کنیم. که این برنامه متناسب با نیاز و نوع اینترنت ما آن را برای ما قرار می‌ دهد.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *