دانلود فیلتر شکن رایگان VPN Master Pro برای ویندوز


دانلود فیلتر شکن رایگان VPN Master Pro برای ویندوز

نسخه مود شده برنامه وی پی ان مستر پرو

یکی از مشکلاتی که امروزه کاربران با آن دست و پنجه نرم می‌ کنند، محدودیت اعمال شده بر اینترنت است. این محدودیت ها سبب شده که کاربران با مشکلات گوناگونی مواجه شوند. از مهمترین مشکلات این موضوع این است که کاربران نمی‌ توانند به همه محتوای مورد نیازشان دسترسی پیدا کننند. ولی با برنامه VPN Master Pro که یکی از محبوب ترین و کار آمدترین فیلتر شکن های موجود در بازار است.

شما به راحتی می توانید از آن به عنوان فیلتر شکن دستگاه خود استفاده کنید. این فیلتر شکن امروزه چندین هزار کاربر فعال دارد و کاربران زیادی این فیلتر شکن را به عنوان فیلتر شکن دستگاه خود انتخاب کرده اند. شما با استفاده از این برنامه و خدمات بی نظیرش می توانید از تمامی ظرفیت های اینترنت استفاده کنید. و به راحتی به مرور گردی در تمامی سایت ها و برنامه های مسدود شده بپردازید.

امنیت بالا و تضمین شده فیلتر شکن VPN Master Pro

یکی از دلایلی که سبب محبوبیت بیش از اندازه این برنامه شده است، امنیت فوق العاده بالای آن است که برای کاربران فراهم می‌ کند. این برنامه در راستای افزایش رضایت کاربران و امنیت آن ها اقدامات گوناگونی را انجام می دهد. از مهم ترین اقداماتی که این برنامه در راستای افزایش امنیت کاربران خود انجام می‌دهد، رمزگذاری اتصالات آن ها می باشد.

Screenshot image

سرور های بینظیر برنامه VPN Master Pro

نکته دیگری که در مورد این فیلتر شکن حتماً باید به آن اشاره شود، سرعت بالای آن می باشد. دلیل اصلی سرعت بالای این برنامه وجود سرور های باکیفیت و پرقدرت می باشد. این سرور ها که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند. برای کاربران با ایجاد یک پوشش جهانی پهنای باند نامحدود فراهم می کنند. تا بتوانید به راحتی به هر کدام از آن ها که می خواهید متصل شوید و‌ مرور خود را انجام دهید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *