دانلود فیلتر شکن ایمن VPN Nederland با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن ایمن VPN Nederland با لینک مستقیم

فیلتر شکن نامحدود و سریع هلند نسخه جدید

محدودیت های اینترنتی و افزایش شدت آن ها امروزه به یکی از مهم ترین چالش ‌های کاربران اینترنت تبدیل شده است. چرا که بسیاری از خدمات اینترنتی به دلیل این محدودیت‌ ها از کاربران گرفته شده اند. در نتیجه شما برای دسترسی به آن ها با مشکل مواجه شده اید.
ولی با نصب فیلتر شکن VPN Nederland که یکی از بهترین برنامه های ارائه دهنده خدمات وی پی ان به صورت نامحدود و با کیفیت می باشد، می توانید محدودیت ها را دور بزنید.
این برنامه با قدرت و سرعت بالایی که دارد به شما این امکان را می دهد تا به تمامی خدماتی که تا پیش از این برنامه از آن ها محروم بودید، دسترسی پیدا کنید.

Screenshot image

رمزگذاری نامحدود اتصالات شما

فیلتر شکن VPN Nederland از امنیت بالایی برخوردار است. یکی از اقدامات این برنامه برای افزایش امنیت سایبری شما رمزگذاری اتصالاتتان می باشد.
به صورتی که این فیلتر شکن با عبور دادن اتصالات کاربران از یک تونل رمزگذاری شده، تمام داده های آن ها را رمزگذاری می‌ کند. و سبب می ‌شود که برای آن ها اتصالی مطمئن و ناشناس فراهم شود.
همچنین این وی پی ان با اقدامات امنیتی خود به خصوص رمزگذاری اتصالاتشان، از کاربران در برابر تمامی خطرات احتمالی هنگام استفاده از نقاط اتصال نا امن مثل وای فای های عمومی محافظت می کند.

Screenshot image

استفاده بسیار ساده و آسان از برنامه VPN Nederland

این برنامه با حذف منو های پیچیده و تو در تو، فضای رابط کاربری خود را بسیار بهینه کرده است. یعنی ما می توانیم تنها با چند کلیک به سرور های دلخواهمان یا به صورت خودکار و یا به صورت دستی متصل شویم.
برای اتصال خودکار ما کافیست بر روی دکمه اتصال ضربه بزنیم تا این برنامه به صورت خودکار موقعیت جغرافیایی ما را شناسایی کند. و ما را به نزدیک ترین و باکیفیت ترین سرور موجود در آن لحظه متصل کند.
همچنین برای انتخاب دستی سرور نیز باید به لیست سرور ها مراجعه کنیم و با توجه به سرعت مورد نظرمان، سرور دلخواهمان را انتخاب و به آن متصل شویم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *