دریافت نسخه قدیمی VPN One برای آیفون


دریافت نسخه قدیمی VPN One برای آیفون

نصب فیلتر شکن VPN One برای کاربران تلگرام

یکی از فیلتر شکن‌ های محبوب موجود در بازار فیلتر شکن VPN One می‌ باشد. این برنامه که در حال حاضر بیش از یک میلیون نفر در سراسر جهان از آن استفاده می‌ کنند. به راحتی از طریق برنامه گوگل پلی قابل دانلود کردن می‌ باشد. شما می‌ توانید با استفاده از این برنامه و خدمات بینظیرش انواع محدودیت‌ ها را رفع کنید.

Screenshot image

سرور های پرقدرت و سریع VPN One بدون قطعی

سرور های این برنامه همگی از کیفیت بسیار بالا برخوردار هستند. و می‌ توانند به راحتی انواع محدودیت ها را برای شما رفع کنند. این سرور ها که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند. به شما بهترین نوع اتصال را هدیه می‌ کنند. و شما اتصالی یکنواخت و بدون قطع و وصلی را هنگام استفاده از این برنامه تجربه خواهید کرد. بنابراین این برنامه به دلیل سرور های با کیفیتی که دارد، برای استفاده از شبکه‌ های اجتماعی نیز مناسب است.

Screenshot image

مرور ناشناس در اینترنت

یکی دیگر از قابلیت ‌هایی که این برنامه برای شما ایجاد می‌ کند، مرور ناشناس در سطح اینترنت می‌ باشد. در واقع شما هنگامی که از این برنامه استفاده می‌ کنید. می‌ توانید به راحتی بدون اینکه هیچ کدام از فعالیت‌ های آنلاینتان قابل ردیابی و شناسایی باشد، در اینترنت جستجو کنید. دلیل این امر پنهان کردن موقعیت جغرافیایی اصلی شما توسط این برنامه می‌ باشد. که با جایگزین کردن آی پی حقیقی شما با یک آی پی جعلی امکان‌ پذیر شده است.

استفاده آسان از VPN One بدون محدودیت های مختلف

شما برای بهره ‌مندی از خدمات این برنامه کاری بسیار ساده در پیش خواهید داشت. چرا که رابط کاربری برنامه به گونه‌ ای طراحی شده است که شما بتوانید تنها با چند کلیک ساده به سرور های برنامه متصل شوید و وارد دنیای بدون محدودیت اینترنت شوید.
ضمن اینکه گفتنی است که متصل شدن به سرور های این برنامه از دو طریق اتوماتیک و دستی امکان‌ پذیر است. که در صورت نیاز می‌ توانید از هر دو روش استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *