نصب برنامه جدید VPN Panther برای اینترنت خانگی


نصب برنامه جدید VPN Panther برای اینترنت خانگی

دانلود فیلتر شکن VPN Panther برای گوشی آیفون

فیلترینگ موجود در اینترنت بسیاری از کاربران ایرانی را از دسترسی به خدمات بین ‌المللی محروم کرده است. به همین دلیل آن ها به دنبال راه حلی دائمی هستند. تا بتوانند این مشکل را برای همیشه حل کنند. بهترین راه حل می‌ تواند استفاده از یک فیلتر شکن مناسب و قدرتمند مانند برنامه VPN Panther باشد.

بهترین منبع برای دانلود برنامه VPN Panther

این فیلتر شکن که برای دستگاه‌ های اندرویدی موجود است. را شما می‌ توانید از بهترین منبع دانلود برنامه‌ های اندرویدی یعنی گوگل پلی دانلود و نصب کنید. و اگر از قبل این برنامه را نصب داشته اید. با مراجعه به این برنامه می‌ توانید نسخه جدید را به جای نسخه اصلی نصب و آن را آپدیت کنید.

Screenshot imageScreenshot image

چگونه از این فیلتر شکن باید استفاده کرد؟

از آنجایی که رابط کاربری این برنامه به گونه‌ ای طراحی شده است که کاربران بتوانند به سادگی از آن استفاده کنند. شما کار بسیار راحتی برای متصل شدن به سرور های این برنامه خواهید داشت.
تنها کاری که می‌ بایست برای اتصال به سرور ها انجام دهید زدن دکمه اتصال می‌ باشد. با انجام این کار به صورت کاملاً اتوماتیک به کمک قابلیت اتصال خودکار به قوی ترین سرور متصل خواهید شد.

امکان اتصال دستی به سرور ها

همانطور که گفته شد شما می ‌توانید از قابلیت اتصال خودکار استفاده کنید و در سریع‌ ترین زمان به قوی‌ ترین سرور متصل شوید.
اما گاهی اوقات شما به سرور خاصی نیاز دارید. در این حالت می‌ توانید به لیست سرور ها مراجعه کنید و از میان سرور ها، کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید.

Screenshot image

ویژگی منفی برنامه VPN Panther در مورد امنیت

این فیلتر شکن اصلاً از امنیت مناسبی برخوردار نیست. چرا که داده ‌های شما را هنگام انتقال رمزگذاری نمی ‌کند. همچنین ممکن است یک سری از داده ‌های شما را ذخیره کند. و حتی برخی از داده‌ ها را با اشخاص ثالث همرسانی خواهد کرد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *