دانلود فیلتر شکن VPN Proxy A با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن VPN Proxy A با لینک مستقیم

برنامه ایمن و سریع وی پی ان پروکسی ای برای اندروید

یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود در بازار، فیلتر شکن VPN Proxy A می باشد. که خدمات نامحدود و بسیار باکیفیتی را در اختیار کاربران قرار می دهد. این برنامه به شما کمک می کند که سایت ها و برنامه هایی که به دلیل فیلترینگ به خدمات آن ها دسترسی ندارید را رفع فیلتر کرده و به محتوای مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید.

رمزگذاری ایمن

این فیلتر شکن داده های حساس شما را با جدید ترین فناوری رمزگذاری ایمن می کند. در نتیجه شما می توانید به کمک این وی پی ان بی نظیر مروری ایمن و مطمئن را در فضای اینترنت تجربه کنید. و با خیالی راحت از تمامی خدمات اینترنت بین الملل برخوردار شوید. چرا که این برنامه از شما در برابر خطرات احتمالی محافظت می کند.

فیلتر شکن VPN Proxy A بدون محدودیت

این فیلتر شکن فوق العاده سریع، کاملا نامحدود و رایگان برای تمامی کاربران سیستم عامل های مختلف است .
درنتیجه شما می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای به صورت نامحدود و رایگان از خدمات این برنامه برای دستیابی به یک اینترنت آزاد و پرسرعت استفاده کنید.

Screenshot image

حفاظت از حریم خصوصی شما توسط وی پی ان پروکسی

هنگامی که این برنامه را فعال می کنید، حریم خصوصی شما و اطلاعات شخصی و سوابق مرور شما کاملا محفوظ و ایمن باقی می ماند.
چرا که این برنامه به هیچ عنوان سوابق مرور شما را ذخیره نمی کند و اطلاعات شخصی ما را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی گذارد.

سرور های پرسرعت برنامه‌ VPN Proxy A

فیلتر شکن ما از سرعت بسیار بالایی برخوردار است. به گونه ای که شما می توانید با استفاده از این برنامه در سریع ترین زمان ممکن به خدمات مورد نیاز خودتان دسترسی پیدا کنید. دلیل سرعت بالای این برنامه وجود سرور های بسیار با کیفیت و پرسرعت در سراسر نقاط جهان می باشد. که به شما این امکان را می دهد تا مروری راحت و ایمن را تجربه کنید. و به تمامی ظرفیت های اینترنت بین الملل دسترسی پیدا کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *