دانلود فیلتر شکن قدرتمند VPN Proxy Turbo برای تلگرام


دانلود فیلتر شکن قدرتمند VPN Proxy Turbo برای تلگرام

دریافته نسخه جدید فیلتر شکن VPN Proxy Turbo

نصب یک برنامه تحریم شکن مانند برنامه VPN Proxy Turbo برای شما امری ضروری می‌ باشد. چون همانطور که می‌ دانید امروزه شرایط حاکم بر اینترنت کشور به گونه‌ ای است. که محدودیت ‌های شدیدی بر آن اعمال شده است و شما از خدمات جهانی محروم هستید. پس این ابزار می‌ تواند به شما کمک کند و قدرت لازم برای حل این مشکل را به شما هدیه کند.

سرور های حرفه ای و سریع در VPN Proxy Turbo

مهم ترین عاملی که این برنامه دارد و می‌ تواند برای شما شرایط لازم برای دور زدن محدودیت‌ ها را فراهم کند، همین سرور های قدرتمند برنامه می‌ باشند. که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند و با ایجاد یک پوشش جهانی اتصالی پایدار و پرقدرت را برایتان فراهم می کنند.

Screenshot image

خرید اکانت پرمیوم برنامه VPN Proxy Turbo

تنها نکته ‌ای که هنگام استفاده از این برنامه باید در نظر داشته باشید این است که این برنامه خدماتش را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌ دهد. اما این خدمات نهایت قدرت برنامه نیستند. بلکه شما برای اینکه بتوانید از تمامی ظرفیت‌ های این برنامه استفاده کنید نیاز دارید اکانت پرمیوم آن را خریداری کنید.

Screenshot image

تماشای آنلاین فیلم و سریال در نتفلیکس

این برنامه همچنین گزینه مناسب برای عاشقان فیلم و سریال است. چرا که آن ها از طریق این فیلتر شکن می‌ توانند از سرعت بالایی برخوردار شوند. و به کمک این سرعت بالا سایت‌ ها و برنامه ‌هایی که مربوط به فیلم هستند نظیر نتفلیکس را به سادگی رفع فیلتر کنند. تا از به روزترین سریال‌ ها و فیلم‌ ها برخوردار شوند. و بدون اینکه دچار کاهش کیفیت و یا تاخیر در اجرای فیلم شوند، از تماشای آنلاین لذت ببرند.

Screenshot image

کاهش حجم مصرفی باتری

این برنامه در مقایسه با بسیاری از فیلتر شکن‌ های موجود در بازار باتری کمتری از دستگاه شما را به خود اختصاص می‌ دهد. یعنی مصرف آن بسیار بهینه است و شما می‌ توانید به کمک این برنامه در سلامت دستگاه خود نیز کوشا باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *