دانلود فیلتر شکن VPN Pumpkin برای آیفون + نسخه مود شده


دانلود فیلتر شکن VPN Pumpkin برای آیفون + نسخه مود شده

فیلتر شکن رایگان VPN Pumpkin برای کامپیوتر

برنامه VPN Pumpkin فیلتر شکنی پرسرعت و پرقدرت می باشد. که تمامی انتظاراتی را که از یک فیلتر شکن درجه یک دارید را به صورت یکجا برآورده می‌ کند. این برنامه با خدمات بسیار عالی که به کاربران خود ارائه می کند، جزو فیلتر شکن های محبوب موجود در بازار می باشد. به طوری که امروزه چند هزار کاربر فعال به صورت مداوم از این برنامه استفاده می‌ کنند. در واقع آن ها این برنامه را به عنوان فیلتر شکن دستگاه خود انتخاب کرده اند.

رمزگذاری اتصالات شما توسط فیلتر شکن VPN Pumpkin

یکی از حوزه‌ هایی که این وی پی ان در آن بهترین می باشد، حوزه امنیت است. زیرا این برنامه و تمام سرور هایش از امنیت بسیار بالایی برخوردار هستند. و خدمات و اقدامات گوناگونی را در راستای افزایش امنیت کاربران به آن ها ارائه می‌ کند. از جمله اقداماتی که این برنامه برای افزایش امنیت کاربران خود انجام می‌دهد، رمزگذاری اتصالات آن ها می باشد. رمزگذاری اتصالات سبب می شود تا برای کاربران اتصال ایمن و غیر قابل نفوذ فراهم شود. این موضوع باعث می شود تا کاربران بتوانند با خیال راحت و آسوده از اینترنت استفاده کنند و به وب گردی در آن بپردازند. همچنین این کار کاربران را از تمامی خطرات احتمالی که آن ها را تا قبل از آن تهدید می کرد، محافظت می کند.

Screenshot image

خدمات رایگان فیلتر شکن نامحدود VPN Pumpkin

یکی از نکاتی که سبب شده است تا این برنامه به فیلتر شکنی محبوب‌ تبدیل شود، رایگان بودن خدماتی است که به کاربران خود ارائه می کند. در واقع شما برای استفاده کردن از این برنامه نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه نخواهید داشت. و می توانید به صورت کاملاً رایگان از خدمات این برنامه بهره مند شد. البته گفتنی است که با وجود رایگان بودن تمامی خدمات این برنامه از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار است. و شما می توانید به صورت رایگان از یک فیلتر شکن بی نظیر و با کیفیت برخوردار شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *