دانلود فیلتر شکن اندروید VPN SafetyX نسخه جدید


دانلود فیلتر شکن اندروید VPN SafetyX نسخه جدید

دانلود فیلتر شکن رایگان VPN SafetyX برای کامپیوتر

امروزه دسترسی به سایت های موجود در کشور بسیار مشکل شده است. زیرا فیلترینگ شدیدی بر آن ها اعمال است و ما نمی توانیم به سادگی به آن ها دسترسی پیدا کنیم. ولی اگر فیلتر شکن VPN SafetyX را بر روی دستگاه های خود نصب کنید، به سادگی می توانید سایت های مورد نظر خود را باز کنید. بدون اینکه افراد ناشناس متوجه شوند که موقعیت مکانی شما در کدام کشور است.

مناسب برای رفع انسداد شبکه های اجتماعی

فیلترینگ اعمال شده بر شبکه های اجتماعی روز به روز در حال شدید شدن می باشد. به طوری که بسیاری از فیلتر شکن ها قادر به رفع انسداد این برنامه‌ ها نیستند. اما این وی پی ان با قدرت و سرعت بسیار بالایی که دارد در کسری از ثانیه محدودیت‌ های این برنامه‌ ها مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره را دور می زند. و امکان دسترسی به خدمات آن ها را برای ما ایجاد می کند.

با فیلتر شکن VPN SafetyX کاملا مخفی بمانید

این برنامه با تغییر دادن آی پی ما و به عبارت دیگر پنهان کردن موقعیت جغرافیایی ما شرایطی را فراهم می‌ کند. که ما می توانیم به راحتی مروری ناشناس را تجربه کنیم. در واقع با این برنامه هیچ کدام یک از فعالیت های آنلاین ما قابل ردیابی نخواهد بود. و ما می توانیم با خیالی راحت در فضای اینترنت به گشت و گذار بپردازیم. و از خدمات مورد نیازمان بدون هیچ گونه محدودیتی لذت ببریم.

Screenshot image

به سرعت به سرور های فیلتر شکن VPN SafetyX متصل شوید

این برنامه از رابط کاربری ساده و آسانی برخوردار است و این موضوع باعث می شود تا شما بتوانید به آسانی از این فیلتر شکن استفاده کنید و به سرور هایش متصل شوید. برای این کار شما می توانید سرور مورد نظر خود را انتخاب کنید و بر روی آن کلیک کنید تا اتصال شما برقرار شود. پس از اتصال این برنامه برای شما سرعتی پایدار و نامحدود ایجاد می‌ کند. تا به وسیله آن بتوانید تمام فعالیت های مورد نظر خود را انجام دهید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *