دانلود فیلتر شکن VPN Satoshi برای گوشی اندروید


دانلود فیلتر شکن VPN Satoshi برای گوشی اندروید

نصب وی پی ان فعال VPN Satoshi از گوگل پلی

تعداد فیلتر شکن‌ های موجود در بازار با افزایش شدت محدودیت ‌های اینترنتی بیشتر شده است. اما این بدان معنی نیست که همه این برنامه‌ ها توانایی این را دارند که بتوانند قدرت لازم را برای شما ایجاد کنند.
پس شما باید به دنبال برنامه ‌ای باشید که قادر به رفع انسداد انواع محدودیت‌ ها باشد. علاوه بر آن شما می‌ توانید برای اینکه تمامی انتظارات را توسط یک برنامه برآورده کنید. فیلتر شکن VPN Satoshi را بر روی دستگاه خود نصب کنید. چرا که این برنامه از خدمات بسیار باکیفیتی برخوردار است.

سرور های پرتعداد VPN Satoshi برای دسترسی به اینترنت جهانی

این برنامه قادر است سرعت لازم برای دسترسی به اینترنت جهانی را برای شما فراهم کند. که این کار به واسطه سرور های پرقدرت و پرتعداد این برنامه ممکن شده است. شما به کمک این برنامه و سرور های قدرتمندش می‌ توانید از قدرت لازم برای رفع محدودیت‌ های اینترنتی به راحتی برخوردار شوید.

Screenshot image

استفاده از خدمات رایگان و بی هزینه

این برنامه یکی از فیلتر شکن‌ های رایگان موجود در بازار است. و شما می‌ توانید بدون پرداخت کوچک ترین هزینه‌ ای از خدمات این وی پی ان پرسرعت برخوردار شوید.
نکته جالب این است که حتی برای استفاده از خدمات موجود در این برنامه نیازی به تماشای تبلیغات مزاحم ندارید. و می‌ توانید در زمان کوتاهی به سرور ها متصل شوید.

Screenshot image

اتصال در کوتاه ترین زمان به پرسرعت ترین سرور VPN Satoshi

به دلیل رابط کاربری مناسبی که این برنامه از آن برخوردار است. شما می‌ توانید بدون هیچگونه مشکلی از خدمات آن در یک بستر مناسب در سریع‌ ترین زمان ممکن استفاده کنید. و این کار را به کمک قابلیت اتصال خودکار انجام خواهید داد. که مسیر اتصال به سرور ها را بسیار کوتاه تر از حالت عادی می کند.

این برنامه تاکنون بیش از ۱۰۰ هزار بار توسط کاربران مختلف از طریق برنامه گوگل پلی دانلود و نصب شده است. و به دلیل کیفیت بالایی که داشته، توانسته است بهترین امتیاز ممکن یعنی ۴.۹ را از آن ها دریافت کند.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *