دانلود فیلتر شکن VPN Share با لینک مستقیم جدید


دانلود فیلتر شکن VPN Share با لینک مستقیم جدید

نصب وی پی ان VPN Share برای گوشی همراه

یکی از هزاران فیلتر شکن موجود در برنامه گوگل پلی فیلتر شکن VPN Share می‌ باشد. که شما در صورتی که دارای سیستم عامل اندروید باشید. می‌ توانید آن را به راحتی دانلود و نصب کنید و از خدمات موجود در آن برای حل مشکل فیلترینگ استفاده کنید.

این برنامه از یک رابط کاربری بسیار مناسب و حرفه‌ ای برخوردار است. و برای لذت بردن کاربران خدمات گوناگونی را در نظر گرفته است. برای مثال آن ها می‌ توانند به کمک قابلیت تغییر مود برنامه، فضای برنامه را تغییر دهند و بهترین تجربه را کسب کنند.

Screenshot image

استفاده ساده به صورت اتوماتیک

همان طور که گفته شد این برنامه از محیط کاربری مناسبی برخوردار است. همین ویژگی باعث می‌ شود که استفاده از این برنامه نیز به راحتی امکان‌ پذیر باشد.
به گونه ‌ای که شما می‌ توانید تنها با یک کلیک به کمک قابلیت اتصال خودکار به صورت اتوماتیک به قوی ‌ترین سرور برنامه متصل شوید. و به اینترنت جهانی دسترسی پیدا کنید.

فیلتر شکن VPN Share کاملا ایمن و قابل اعتماد

این فیلتر شکن از به روز ترین اقدامات امنیتی برای حفظ امنیت کاربرانش استفاده می‌ کند. و به شما این امکان را خواهد داد که بتوانید بدون نگرانی از بابت به سرقت رفتن اطلاعات خصوصی خود در اینترنت گشت و گذار کنید.
همچنین این برنامه تحت هیچ شرایطی اطلاعات خصوصی کاربرانش را ذخیره نمی‌ کند. تا از این طریق آسیب پذیری افراد را به شدت کاهش دهد. و کمک شایانی جهت ایمن نگه داشتن حریم خصوصی آن ها انجام دهد.

Screenshot image

دریافت سرعت بالا در فیلتر شکن VPN Share با اتصال مناسب

این برنامه به تازگی به بازار ارائه شده است و بسیار ناشناخته می ‌باشد و به طور کلی تنها بیش از ۱۰۰ نفر این برنامه را از طریق گوگل پلی بر روی دستگاه خود نصب کرده اند. به همین ترتیب سرور های این برنامه بسیار خلوت و بدون ترافیک زیاد می‌ باشند. پس بهترین اتصال پایدار را برای شما فراهم خواهند کرد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *