دانلود فیلتر شکن VPN Shield برای آیفون به صورت رایگان


دانلود فیلتر شکن VPN Shield برای آیفون به صورت رایگان

نسخه جدید فیلتر شکن پرسرعت وی پی ان شیلد

یکی از اپلیکیشن هایی که امروزه کاربران زیادی به دنبال آن هستند، فیلتر شکن های مختلف می باشد، که در بازار وجود دارند. اما مسئله اصلی این است که یک فیلتر شکن خوب چه فاکتور هایی را باید داشته باشد. فیلتر شکن خوب برنامه ای است که بتواند سرعت و امنیت خوبی را برای کاربر فراهم کند. فیلتر شکن VPN Shield یک برنامه قوی و پرسرعت است. که تمامی فاکتور های یک فیلتر شکن عالی را در خود جای داده است.

سرعت بالا و بی نظیر فیلتر شکن VPN Shield

به دلیل اینترنت ضعیفی که به کاربران ایرانی ارائه می شود آن ها به دنبال فیلتر شکنی می گردند، تا بتواند سرعت اتصالی بی نظیر به آن ها ارائه کند. این برنامه نیز به واسطه های سرور های پرسرعتی که دارد، این قابلیت را به خوبی دارا می باشد. سرور های این برنامه که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند با ایجاد یک پوشش جهانی برای کاربران به آن ها سرعت اتصالی مثال زدنی و پهنای باند نامحدود ارائه می‌ کنند. در واقع شما می توانید به وسیله این برنامه و سرور های بی نظیرش تجربه عالی از یک اینترنت پرسرعت را تجربه کنید. و به کمک آن به هر محتوایی که نیاز دارید، در سریع ترین زمان ممکن دسترسی پیدا کنید.

Screenshot image

حریم خصوصی برنامه VPN Shield

یکی از نکات مثبتی که این برنامه از آن برخوردار می باشد، احترامی است که به حریم خصوصی کاربران خود می گذارد. در واقع این برنامه برای ایجاد یک حریم خصوصی کاملاً مطمئن برای کاربرانش، تعهداتی را به آن ها ارائه می‌ کند. طبق این تعهدات این برنامه متعهد می شود که به هیچ عنوان هیچ مقدار از سوابق مرور و اطلاعات کاربران را ذخیره نکند. و آن ها را در اختیار اشخاص ثالث قرار ندهد. به این ترتیب شما می توانید با خیال راحت در اینترنت چرخ بزنید. و از محتوای مورد نظرتان لذت ببرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *