دانلود فیلتر شکن VPNSix برای سیستم عامل آیفون


دانلود فیلتر شکن VPNSix برای سیستم عامل آیفون

نصب وی پی ان قوی و رایگان VPNSix

یکی دیگر از فیلتر شکن‌ های موجود در بازار که از قدرت و سرعت مناسبی برخوردار است. و می‌ تواند به ما قدرت لازم به منظور دور زدن انواع محدودیت ‌ها را هدیه کند. فیلتر شکن VPNSix نام دارد. این برنامه به راحتی از طریق گوگل پلی قابل دانلود کردن است و ما می‌ توانیم آن را برای سیستم عامل اندروید و آیفون نصب کنیم.

سرور های کم تعداد اما باکیفیت برنامه VPNSix

این برنامه از سرور های کم تعداد اما با کیفیت بالا برخوردار است. به همین دلیل می‌ تواند اتصالی مطمئن و قدرتمند را برای شما فراهم کند. تا بتوانید از خدمات مورد نیازتان در سایت‌ ها و برنامه ‌های فیلتر شده پس از رفع انسداد آن ها استفاده کنید.

Screenshot image

پنهان کردن موقعیت جغرافیایی

این برنامه می‌ تواند یک مرور ناشناس را برای کاربران خود فراهم کند. چرا که هنگامی که اتصال کاربران به سرور های این برنامه صورت می‌ گیرد. این برنامه موقعیت جغرافیایی آن ها را پنهان می‌ کند. و از این طریق تمامی فعالیت ‌های آن ها را به صورت ناشناس در می‌ آورد. به گونه‌ ای که هیچ کدام یک از آن ها قابل ردیابی و شناسایی نخواهد بود.

پشتیبانی برنامه VPNSix

این برنامه همچنین از یک تیم پشتیبانی برخوردار است. که استفاده از این برنامه را در شرایط خاص راحت‌ تر می‌ کند. چرا که در صورت بروز مشکل می‌ توانید به راحتی با تیم پشتیبانی ارتباط بگیرید و مشکل به وجود آمده را رفع کنید.

Screenshot image

اتصال به اینترنت جهانی تنها با یک کلیک

استفاده از تمامی خدمات موجود در این برنامه کاری بسیار ساده و آسان است، چرا که رابط کاربری که طراحان این برنامه برای شما در نظر گرفته اند. به گونه ‌ای است که امکان اتصال شما به سرور ها را تنها با یک کلیک فراهم می‌ کند. و شما می‌ توانید در سریع‌ ترین زمان ممکن به اینترنت جهانی و بدون محدودیت دسترسی پیدا کنید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *