دانلود فیلتر شکن VPNSocks Client برای گوشی


دانلود فیلتر شکن VPNSocks Client برای گوشی

نصب برنامه فعال VPNSocks Client قوی برای تلگرام

فیلتر شکن VPNSocks Client یک ابزار اینترنتی است که خدمات وی پی ان را به منظور دسترسی به خدمات اینترنت جهانی در اختیار شما قرار می‌ دهد. تا بتوانید به کمک این خدمات انواع محدودیت‌ ها را در سریع ‌ترین زمان ممکن از بین ببرید و به محتوای اینترنت جهانی دسترسی پیدا کنید.

همچنین این برنامه به صورت رایگان تمامی خدمات را در اختیار شما قرار خواهد داد. به گونه‌ ای که شما نیازی به هزینه کردن نخواهید داشت. و می‌ توانید بدون حتی پرداخت کوچک ترین هزینه از اینترنت بدون محدودیت لذت ببرید.

سرور های باکیفیت برنامه VPNSocks Client با سرعت مناسب

سرور های این برنامه از کیفیت نسبتا مناسب برخوردار هستند و اکثر مواقع می‌ توانند برای شما اتصال لازم را به ارمغان بیاورند. تا بتوانید به کمک اتصال ایجاد شده در سریع ‌ترین زمان ممکن انواع محدودیت ‌های اعمال شده بر سایت‌ ها و برنامه‌ های مختلف را از بین ببرید. و به خدمات موجود در آن ها دسترسی پیدا کنید.

علاوه بر آن، خدمات موجود در این برنامه همگی به صورت به روز هستند. چرا که این برنامه سعی دارد همیشه با آپدیت‌ های پی در پی نقطه ضعف برنامه را از بین ببرد. و همچنین خدمات با کیفیت و آپدیت شده را در اختیار شما قرار دهد. تا شما بتوانید بهترین تجربه را کسب کنید.

Screenshot image

Screenshot image

فیلتر شکن VPNSocks Client دارای بستر ایمن و مطمئن برای مرورگردی

همچنین این برنامه برای افزایش امنیت شما هنگام گشت و گذار آنلاین، از به روز ترین اقدامات امنیتی استفاده می‌ کند. و داده ‌های شما را هنگام انتقال رمزگذاری می‌ کند. تا با برقراری یک اتصال ایمن و مطمئن باعث شود شما در بستری مناسب و ایمن در اینترنت جستجو کنید.

 

در آخر هم لازم به ذکر است، امتیازی که این برنامه از طریق کاربرانش کسب کرده است، نشان از کیفیت متوسط برنامه دارد. به گونه‌ ای که از میان ۱۰ هزار کاربری که این برنامه را نصب کرده ‌اند، این برنامه توانسته است. امتیاز ۴ را از آن ها دریافت کند که یک امتیاز متوسط رو به بالا است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *