دانلود vpnقوی وپرسرعتswoshsبرای کامپیوتر


دانلود vpnقوی وپرسرعتswoshsبرای کامپیوتر

نحوه ی استفاده فیلتر شکن swoshs

برنامهswoshs  وی پی ان برای افزایش ایمنی و امنیت کاربران خود‌، اقداماتی را انجام داده است و طبق این اقدامات از پروتکل های امنیتی بسیاری استفاده کرده است. یکی از این اقدامات، رمزگذاری اتصالات شما است. در واقع این برنامه برای محافظت از شما هنگام استفاده از اتصالات نا امن، اتصالات شما را رمزگذاری میکند. با این عمل برای شما اتصالی ایمن و غیر قابل نفوذ را فراهم میکند. که به واسطه ی آن شما میتوانید با خیالی راحت و آسوده به هر کجای اینترنت گشت و گذار کنید.

سرعت بالای فیلتر شکن swoshs

این برنامه به واسطه ی سرور های بینظیری که در سراسر دنیا و کشور های مختلف دارد از سرعت بالایی برخوردار است. این سرور ها سرعت اتصال و پهنای باند شما را افزایش میدهد و بالا ترین سرعت ممکن را برای شما فراهم میکنند. شما با استفاده از این ویژگی میتوانید به راحتی به تماشای آنلاین فیلم و سریال های مختلف بپردازید. و یا میتوانید از آن برای بازی کردن استفاده کنید. چرا که این فیلتر شکن بهترین گزینه برای بازی کردن میباشد و تجربه ای بینظیر از یک گیم پلی روان را بدون قطعی اینترنت به شما هدیه میدهد.

فیلتر شکنswoshs تغییر زبان

علاوه بر آن این فیلتر شکن چون یک برنامه جهانی می‌ باشد دارای زبان‌ های مختلف می‌ باشد. تا ما به راحتی بتوانیم زبان برنامه را تغییر دهیم و حتی اگر کاربران خارجی از این برنامه استفاده کنند. چون تغییر زبان امکان‌ پذیر است می‌ توانند از خدمات این برنامه بهره ببرند.

فیلترشکنswoshs لیست سرور ها

در این فیلتر شکن لیستی از سرور های فعال و قوی وجود دارد که بیشترین تعداد را سرور های آلمانی و آمریکایی تشکیل می‌ دهد. اما این برنامه در کشور های دیگر هم سرور دارد که شما می‌ توانید بر اساس سرعت و تعداد کاربرانی که به این برنامه متصل شدند یکی از آن ها را انتخاب کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *