دانلود فیلتر شکن VPN Tablet برای اندروید


دانلود فیلتر شکن VPN Tablet برای اندروید

دانلود وی پی ان تبلت برای کامپیوتر

یکی از فیلتر شکن ‌های موجود در بازار برای دور زدن محدودیت‌ های اعمال شده بر اینترنت کشور ایران فیلتر شکن VPN Tablet می باشد. این برنامه یک فیلتر شکن ناشناخته است که تنها ۱۰ هزار مرتبه نصب شده است و نظری در مورد کیفیت آن وجود ندارد. اما طبق ادعای سازندگان این برنامه، سرعت قابل قبول و همچنین مروری ایمن را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

سرور های باکیفیت در سراسر جهان

سرور های موجود در این برنامه همگی از کیفیت و کوالیتی بالا برخوردار هستند. شما می توانید به هر کدام از آن ها که می‌ خواهید متصل شوید. این ویژگی سبب می‌ شود که ترافیک زیادی بر یک سرور اعمال نشود و دچار افت سرعت و کیفیت نشوید. بلکه مروری پرسرعت و یکنواخت را تجربه کنید.

Screenshot imageScreenshot image

امنیت مورد قبول در فیلتر شکن VPN Tablet

این برنامه از امنیت قابل قبولی برخوردار است و می‌تواند امنیت لازم برای مروری مطمئن را برای شما فراهم کند. در نتیجه هنگامی که از این برنامه استفاده می‌ کنید، می‌ توانید از انواع خدمات دلخواهتان برخوردار شوید. چرا که این برنامه برای شما امنیت لازم را ایجاد می‌ کند.

رابط کاربری مناسب

این برنامه از یک رابط کاربری مناسب و دلنشین برخوردار است. که استفاده از این برنامه را بسیار راحت تر می کند. شما می‌ توانید به کمک اتصال خودکار مسیر اتصال خود به سرورها را کاهش دهید. و در سریع ‌ترین زمان ممکن، به قدرتمند ترین سرور متصل شوید.

Screenshot image

آپدیت جدید برنامه VPN Tablet

تا قبل از آپدیت جدید برنامه و بهتر شدن کیفیت آن استفاده از آن برای کاربران ایرانی به منظور دور زدن محدودیت ‌ها وجود نداشت. اما در این نسخه کاربران ایرانی نیز می‌ توانند از این برنامه برای رفع انسداد سایت‌ ها و برنامه‌ های محبوبشان نظیر تلگرام، اینستاگرام و بازی‌ های فیلتر شده استفاده کنند.

مروری ناشناس در اینترنت

شما به کمک این برنامه می‌‌توانید در اینترنت مروری ناشناس و مطمئن را انجام دهید. چرا که این برنامه موقعیت جغرافیایی شما را پنهان می‌ کند. و یک آی پی جعلی و جدید را جایگزین آن می‌ کند. در نتیجه هیچ کدام از فعالیت‌ های شما قابل ردیابی در سراسر اینترنت نخواهد بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *